facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-02-24
 

DYNAFIT Trailhero: wystartował nabór do oficjalnego Teamu DYNAFIT

Druga runda DYNAFIT Trailhero Challenge wystartowała 16 lutego 2021 r. Specjalizująca się w górskich sportach wytrzymałościowych marka poszukuje pasjonatów i pasjonatek biegania, którzy chcieliby stać się częścią programu DYNAFIT Trailhero i reprezentować go w aktywny sposób w środowisku biegowym. Na uczestników czekają ekscytujące projekty i ogromna społeczność równie zapalonych sportowców. Ponadto członkowie Trailhero Team zostaną wyposażeni od stóp do głów w najwyższej jakości produkty DYNAFIT, by na górskiej trasie mogli dać z siebie więcej niż wszystko. W zamian biegacze dzieląc się swoją pasją i doświadczeniami będą inspirować innych do treningu w górach.

Fot. materiały prasowe DYNAFIT

 

W tym roku DYNAFIT zaprasza do udziału w programie Trailhero biegaczy z Niemiec, Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Słowenii, Czech, Słowacji, Polski i Węgier. Marka szuka sportowców, dla których hasło „Speedup!” to myśl przewodnia treningów w górach i którzy chcą pomóc w kształtowaniu społeczności DYNAFIT w rolach aktywnych biegaczy i znających się na rzeczy reprezentantów marki. Zbudowana dzięki programowi społeczność dynamicznie rozwinęła się w ostatnich latach i nadszedł czas, by kolejni pasjonaci biegów górskich podzielili się z nią swoimi doświadczeniami. W każdym kraju Trailhero Team zostanie wybrany na okres jednego roku. Podczas trwania programu na jego uczestników czekają ciekawe wyzwania takie jak eventy biegowe czy sesje zdjęciowe.

 

Na poziomie lokalnym każdy kraj organizować będzie integracyjne spotkania społeczności Trailhero – oczywiście wszystko w zależności od rozwoju pandemii COVID-19. Oprócz najwyższej klasy produktów DYNAFIT członkowie teamów w niektórych krajach będą mogli skorzystać także z dodatkowych zniżek i specjalnych promocji. A wszystko przy wsparciu dedykowanego zespołu DYNAFIT – profesjonalnych zawodników i ekspertów marki, którzy służyć będą radą i konsultacjami z zakresu trail runningu. W zamian uczestnicy programu będą zobowiązani do dokumentowania swoich górskich przygód w mediach społecznościowych i dzielenia się wiedzą w inspirujący sposób.

 

Fot. materiały prasowe DYNAFIT

 

ZOSTAŃ DYNAFIT TRAILHERO: JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU?

 

Do programu może zgłosić się każdy biegacz i biegaczka górska bez podpisanej umowy sponsorskiej. Zgłoszenia przyjmowane są online na stronie dynafit.com/trailheroes. Sportowcy będący w przeszłości członkami kampanii Trailhero mogą zgłaszać się ponownie. Oprócz podstawowych danych osobowych wymagane jest przesłanie dwóch zdjęć i krótkiego inspirującego tekstu. Ponadto każdy aplikujący będzie musiał pokazać za pomocą swoich kanałów w mediach społecznościowych takich jak Instagram czy Facebook, że potrafi zarażać entuzjazmem i odnajdzie się w roli Trailhero.

 

Fot. materiały prasowe DYNAFIT

 

Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 16 lutego do 11 kwietnia br. Listę szczęśliwców zakwalifikowanych do programu Trailhero poznany 26 kwietnia 2021 r.

 

Szczegóły dostępne na stronie dynafit.com/trailheroes

 

 

O MARCE DYNAFIT:


DYNAFIT to marka tworzona przez sportowców dla sportów, specjalizująca się w górskich dyscyplinach wytrzymałościowych. Firma opracowuje swoje produkty tak, by tworzyły kompatybilny system wyposażenia dla najbardziej ambitnych zawodników. Maksymalnie sprawne i szybkie poruszanie się w trudnym terenie górskim możliwe jest tylko przy pomocy sprzętu, który jest tak lekki, niezawodny i skuteczny jak to tylko możliwe. Produkty DYNAFIT powstają w dużej mierze w Europie. Marka od lat skupia się głównie na segmencie skitouringu, ale posiada w swojej ofercie także zaawansowaną specjalistyczną kolekcję letnią - od obuwia trail runningowego po techniczne modele odzieży.

 

Zlokalizowana obecnie w Aschheim pod Monachium firma już niedługo otworzy podwoje swojej nowej siedziby w Kiefersfelden u północnych podnóży Alp (otwarcie planowane na 2023 rok). DYNAFIT to jedna z marek należących do południowotyrolskiej Grupy Oberalp założonej w 1981 roku przez Heinera Oberraucha. Oberalp po dziś dzień pozostaje firmą rodzinną i zatrudnia już ponad 700 osób na całym świecie.

 

Informacja prasowa Oberalp Polska

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-22
BIZNES
 

Hanwag Rotpunkt Low GTX wraca na dobre

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com