facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-01-10
 

Dy.N.I Ski-tour z Dynafit

Zapraszamy wszystkich miłośników białego szaleństwa, skituringu oraz pasjonatów gór na wyjątkowe święto skituringu w firmowym sklepie Salewa w Warszawie.

Przygotowaliśmy moc atrakcji, prezentujemy najpełniejszy w Warszawie wybór sprzętu sygnowanego przez kultową markę Dynafit. Warto skorzystać z pomocy wyjątkowych ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie zarówno dotyczące doboru sprzętu jak również techniki i najlepszych miejsc do skiturowania.
 

Wszyscy, którzy odwiedzą sklep w tych dwóch wyjątkowych dniach, mogą skorzystać również z 15% rabatu na pełen asortyment marki Dynafit. Każdy, kto dokona zakupu, otrzyma w prezencie cenny upominek - znany i ceniony przewodnik skiturowy autorstwa Wojtka Szatkowskiego po Tatrach.
 

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

Plan imprezy

11.01.2013

Przemysław Sobczyk - Przewodnik Tatrzański, członek kadry narodowej w skialpiniźmie. Uczestnik najbardziej prestiżowych zawodów na świecie min. Pierra Menta. Uczestnik wielu biegowych maratonów górskich. Właściciel YurtSki w Kuźnicach w Zakopanem.

12:00 – Przemek będzie doradzał w sprawach sprzętowych przy stoisku Dynafit`a. W międzyczasie na ekranie w sklepie będzie można obejrzeć dotychczasowe najlepsze filmowe produkcje narciarskie.

14:00 – 16:00 pogadanka oraz pokaz zdjęć Przemka z zawodów i jego górskich przedsięwzięć.

16:00 – finał konkursu fotograficznego „Człowiek, góry i narty”

12.01.2013

Grzegorz Bargiel – międzynardowy przewodnik górski IVBV / UIAGM. Zawodowy ratownik TOPR, ski - alpinista, taternik, alpinista, instruktor narciarstwa, speleolog. Zwycięzca wielu zawodów w ski-alpinizmie.

12:00 – Grzegorz będzie doradzał w sprawach sprzętowych przy stoisku Dynafit`a. W międzyczasie na ekranie w sklepie będzie można obejrzeć dotychczasowe najlepsze filmowe produkcje narciarskie.

14:00 – 17:00 pogadanka oraz pokaz zdjęć Grzegorza wykonanych podczas realizacji jego górskich przedsięwzięć.

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com