facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-02-24
 

Durand Mid WP - buty European Made by Keen

W butach Keen Durand Mid WP Darek zaliczył styczniowe wejście na Babią Górę w temperaturze ok. -15 stopni i na zimno w stopach nie narzekał.

Buty te oferują niezwykłą wytrzymałość i trwałość. Można w nich chodzić wiele lat i prędzej się znudzą niż zniszczą. Są zdecydowanie inne niż „zwykłe” buty – po prostu się wyróżniają. Charakterystycznego czuba Keenów nie da się pomylić z żadnym innym obuwiem, a żółty logotyp zawsze dodaje niby zwykłemu butowi „to coś”.

 

Każdy but marki Keen oferuje wysoki komfort podczas chodzenia. Zakłada się je i od razu pasują, wszelkie „rozchodzenie” jest całkowicie zbyteczne. Poszycie Duranda wykonane jest z wysokiej jakości nubuku, a technologia KEEN.DRY, gwarantuje skuteczną ochronę przed wilgocią i zapewnia oddychalność.

 

Ciekawostką jest to, że Keen zaczął szyć buty w Europie (dotychczas robił to w Azji i USA). Oznaczać to może tylko jedno: jeśli dotychczas jakość wykonania i trwałość butów była na tak wysokim poziomie, obecna zmiana może oznaczać tylko jedno: że będą jeszcze lepsze i trwalsze. Keen stawia na wspieranie lokalnej produkcji. Wcześniej w 2010 roku otworzył eksperymentalnie również fabrykę w Portland w USA. Ta europejska ma być także ośrodkiem badawczym, wprowadzającym i testującym nowe rozwiązania.

 

Więcej o butach Keen w pełnej wersji recenzji na stronie outdoorowej porównywarki cen www.Ceneria.pl:

http://www.ceneria.pl/ekspert,12335,444,0,1,I,informacje.html


 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com