facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-02-01
 

Drużyna Thule Adventure Team gotowa!

Thule, lider w branży samochodowych systemów transportowych, ogłasza powstanie Thule Adventure Team, drużyny składającej się ze sportowców, którzy będą reprezentować Thule w zawodach multisportowych w 2010 roku.
Pierwsze wyzwanie to zawody Coast to Coast, które odbędą się 13 lutego w Nowej Zelandii. Następnie sportowcy wezmą udział w zawodach w Chinach, Szwecji, Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dodatkowo w sierpniu zostanie zorganizowany w Szwecji Thule Adventure Race. Firma Thule, której produkty wprowadzane są także do oferty sklepów sportowych ma nadzieję, że jej nowa drużyna osiągnie postawiony jej cel i stanie się najlepszą drużyną multisportową na świecie.

Firma Thule wybrała zawody multisportowe, gdyż wymagają one niezwykłej wytrzymałości, hartu ducha i  oraz wytężonej pracy. Jest to nowy rodzaj zawodów, w których sportowcy ścigają się na różnych odcinkach zmieniając nieustannie dyscypliny, by osiągnąć jak najlepszy czas ogólny. Większość zawodów multisportowych składa się z takich dyscyplin jak kolarstwo, biegi i kajakarstwo.

Peter Kjellberg, Vice President Marketing Thule, komentuje powstanie Thule Adventure Team: Marka Thule ceniona jest za systemy transportowe wysokiej jakości oraz za przywiązanie do sportu. Naszym celem jest połączenie ze sobą dwóch światowych liderów: firmy Thule - numeru 1 na rynku bagażników i akcesoriów do transportu sprzętu sportowego oraz najlepszej multisportowej drużyny na świecie! To naturalny krok biorąc pod uwagę fakt, że Thule jest od lat powiązana ze światem sportu, tworząc produkty, zaspokajające potrzeby transportowe sportowców oraz aktywnych miłośników sportu na całym świecie.

Thule Adventure Team - multikulturowa drużyna na multisportowe wyzwania

Członkowie drużyny The Thule Adventure Team wykazali się siłą i sprytem w swoich poprzednich multisportowych zawodach dając dowód przywiązania do wartości cenionych przez Thule. Drużynę tworzą znani i cenieni sportowcy: Martin Flinta, Eva Nyström, Richard i Elina Ussher oraz Gordon Walker.

Martin Flinta
Martin zajął drugie miejsce w zeszłorocznych zawodach Baise International Outdoor Quest w Chinach oraz czterokrotnie wygrał Nordic Multisport Championship. Martin zajął się sportem 12 lat temu i stał się jedną z ikon szwedzkich oraz międzynarodowych zawodów multisportowych. Jego ulubioną dyscypliną jest kajakarstwo.

Eva Nyström
Pochodząca ze Szwecji Eva zajęła drugie miejsce w zimowym trójboju oraz dwuboju w latach 2007 i 2008. Eva zaczęła brać udział w zawodach multisportowych w 1999 roku. Na codzień jest nauczycielem gimnastyki. Jej ulubioną dyscypliną są biegi.

Richard Ussher
Richard pochodzi z Nowej Zelandii i jest dwukrotnym zwycięzcą Adventure Racing World Championship w 2005 i 2006 roku. Swoją przygodę z zawodami multisportowymi rozpoczął 11 lat temu a jego ulubioną dyscypliną jest bieganie.

Elina Ussher
Elina jest dwukrotną zwyciężczynią Abu Dhabi Adventure Championship w 2007 i 2008 roku. Elina pochodzi z Finlandii, ale obecnie mieszka w Nowej Zelandii, gdzie jest masażystką-terapeutką. W zawodach adventure racing zaczęła brać udział w 2000 roku jako członek fińskiej drużyny Nokia Adventure. Elina lubi kolarstwo górskie i dzieli swoje treningi między Nową Zelandię i Finlandię, w zależności od sezonu.

Gordon Walker
Gordon ustanowił liczne rekordy w zawodach w Nowej Zelandii oraz jest zwycięzcą zawodów Coast-to-Coast. Gordon jest fizjologiem sportowym pochodzącym z Nowej Zelandii. W zawodach adventure racing bierze udział od 2002 roku i trenuje kolarstwo, kajakarstwo oraz inne sporty outdoorowe. Trenuje najczęściej w Auckland (kajakarstwo i kolarstwo).

Więcej informacji: www.thule.com.

Źródło: ceneria.pl 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com