facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-09-01
 

Druga edycja dziewiętnastego Marszonu (24 września, Stare Wierchy)

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Dziewiętnastego Marszonu!
Start: 24.09.2010 (piątek) o godz. 18.00, w Schronisku PTTK na Starych Wierchach.
Meta: 25.09.2010 w Schronisku PTTK na Starych Wierchach.
Czas marszu: około 25 godzin (plus dojście na start)
Długość trasy: około 72 km (plus dojście na start).

Przebieg trasy: Stare Wierchy - Obidowa - Bukowina Miejska - Turbacz - Przełęcz Borek - Kudłoń - Gorc Troszacki - Trusiówka - Gorc - Przysłop Dolny - Jaworzyna Kamienicka - Turbacz - Orkanówka - Niedźwiedź - Raba Niżna - Luboń Wielki - Rabka Plasówka - Maciejowa - Stare Wierchy.

Udział bezpłatny (przejazd, wyżywienie, ekwipunek, nocleg - we własnym zakresie).
Zgłoszenia (warunek konieczny udziału) przyjmuje Kuba Terakowski: terakowski@gmail.com
W zgłoszeniu podać należy: imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność. Udział w Marszonie bez otrzymania potwierdzenia przyjęcia akcesu jest niemożliwy. Zgłoszenia udziału na starcie nie będą przyjmowane. W razie braku innych dyspozycji, zgłoszenie udziału jest równoznaczne z rezerwacją noclegu w schronisku na Starych Wierchach, po zakończeniu Marszonu (w miarę wolnych miejsc). W Marszonie uczestniczyć mogą tylko osoby pełnoletnie.

Każdy, kto pokona całą trasę, otrzyma Kartę Rabatową upoważniającą do korzystania z 20% rabatu noclegowego w schroniskach PTTK na Luboniu Wielkim, Maciejowej, Starych Wierchach i Turbaczu.

WYPOSAŻENIE
Obowiązkowe - latarka, dowód osobisty.
Przydatne - kijki turystyczne, mapa trasy, telefon komórkowy, zegarek, śpiwór, karimata, apteczka, czerwona lampka zawieszona z tyłu plecaka (ustawiona w trybie niemigającym) oraz ekwipunek osobisty, prowiant i napoje.

REGULAMIN MARSZONU
1. Marszon to impreza towarzyska, wolna od rywalizacji, przeznaczona dla wprawnych turystów, preferujących spokojne tempo marszu. Osoby lubiące szybsze tempo i/lub samotność na szlaku proszone są o powstrzymanie się od udziału.
2. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w marszonie bez uprzedniego zgłoszenia i bez otrzymania potwierdzenia przyjęcia akcesu jest niemożliwy. Zgłoszenia udziału na starcie nie będą przyjmowane.
3. Na odcinku nocnym marszon porusza się zwartą grupą, natomiast na etapie dziennym spotykamy się w punktach wyznaczonych przez harmonogram.
4. Harmonogram (rozdawany na starcie) zawiera informacje o trasie, miejscach zbiórek i przewidywanych godzinach wyjścia z wymienionych punktów. Harmonogram ma charakter orientacyjny, o rzeczywistym czasie wymarszu decyduje organizator. Nieuzgodnione z organizatorem opuszczenie miejsca wskazanego w harmonogramie przed wymienioną w nim godziną, oznacza rezygnację z udziału w bieżącym i następnych marszonach.
5. Uczestnicy marszonu biorą w nim udział na własną odpowiedzialność, po podpisaniu stosownego oświadczenia. Ewentualne ubezpieczenie należy wykupić indywidualnie.
6. Udział w marszonie jest bezpłatny. We własnym zakresie sfinansować należy wydatki związane z uczestnictwem w imprezie (ekwipunek, przejazdy, wyżywienie i ewentualne noclegi).
7. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w marszonie tylko pod opieką przynajmniej jednego z rodziców.
8. Rezygnacja z udziału po wpisaniu na listę uczestników lub podczas trwania imprezy wymaga zgłoszenia organizatorowi.
9. Zgłoszenie udziału w marszonie oznacza akceptację regulaminu, harmonogramu oraz warunków proponowanych przez organizatora. Nieprzestrzeganie regulaminu lub harmonogramu może spowodować skreślenie z listy uczestników. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

Więcej informacji: www.marszony.wierch.pl/aktualne.htm.
 Fot. Rafał Kuziela
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com