facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-01-21
 

DOLDY- nowa jakość plecaków

Na polskim rynku istnieje już sporo firm oferujących plecaki specjalistyczne, przeznaczone do uprawiania różnych sportów i form aktywności. Większość z nas przyzwyczaiła się do rozwiązań technicznych, proponowanych przez znane marki.
Wprowadzana właśnie na polski rynek firma DOLDY, korzystając z uznanych na całym świecie materiałów najwyższej jakości, proponuje nowe rozwiązania techniczne, które czynią produkowane przez nią plecaki bardziej ergonomicznymi, umożliwiającymi dopasowanie ich systemów nośnych do każdego typu sylwetki.

Wszystkie rozwiązania zastosowane w plecakach DOLDY są tak przemyślane, że zmiany pozycji ustawienia mogą być z łatwością dokonywane w najtrudniejszych warunkach, a ich prostota powoduje, że nawet przez chwilę nie musimy się zastanawiać, jak to zrobić.

Plecaki DOLDY były na wielu wyprawach i na najwyższych szczytach Ziemi, gdzie mimo ekstremalnie trudnych warunków, nigdy nie zawiodły swoich użytkowników. Wszystkie uwagi dotyczące rozwiązań technicznych były od razu zastosowywane w praktyce, co spowodowało, że plecaki DOLDY zyskały na funkcjonalności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firma DOLDY produkuje plecaki idealne do uprawiania Nordic-Walking’u (Nuovo, Avenger 25, Hike VCS 20, Snow Eagle, Snow Predator, Skialper RC).

Kupując plecaki DOLDY, na pewno będziecie w pełni usatysfakcjonowani i marka ta na stałe zagości w Polsce.

Więcej informacji o produktach marki DOLDY na stronie: http://doldy.sklep.pl

Źródło: ceneria.pl
 DOLDY
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com