facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-02-20
 

Dogtrekking i Bieg Alpejski Frikaj 2013

Już w kwietniu odbędą się dwie sportowe imprezy organizowane przez Stowarzyszenie Frikaj.pl - Dogtrekking oraz Bieg Alpejski.
Najbliższa edycja będzie pierwszymi zawodami w Dogtrekkingu organizowanymi przez Frikaj.pl. Organizatorzy chcą jednak zorganizować to w jak najbardziej profesjonalny sposób dzięki pomocy firm i przyjaciół z innych klubów. Próbować będą również sił w pozyskiwaniu finansowania z crowdfundingu (finansowanie społecznościowe), co pozwoli na pomniejszenie kosztów organizacyjnych.

Najważniejszym celem zawodów jest popularyzacja imprez związanych z psami i pokazanie, iż można je robić na równie profesjonalnym i wysokim poziomie jak najlepsze imprezy biegowe, z równie dobrymi nagrodami i jeszcze lepszą atmosferą. Organizatorzy liczą również na to, że pozyskane środki pozwolą na to, by utrzymywać wpisowe na zawody na jak najniższym poziomie.


W tym roku zawody odbędą się 7.04.2013 w górach Beskidu Wyspowego, w Paśmie Łososińskim ze startem znajdującym się na dolnej stacji wyciągu narciarskiego Limanowa-Ski.


Wszelkie szczegóły, program zawodów oraz regulamin znajdziecie
tutaj >>

Bieg Alpejski to z kolei propozycja skierowana do samych biegaczy - trasa biegu będzie wiodła terenem o różnym podłożu. Spokojny, asfaltowy początek, po 500 m biegu przemieni się w leśne ścieżki, by chwilę później wyprowadzić zawodników na drogę gruntową, a następie szlak. Na zakończenie będzie „lekki” i przyjemny, trawiasty podbieg. Gratka dla wielbicieli każdego terenu, trudnych biegów i tych, którzy chcą się przekonać na własnej skórze, co znaczy bieg alpejski. Bieg ten będzie jednym z najtrudniejszych biegów alpejskich w Polsce.


Regulamin oraz plan zawodów znajdziecie tutaj >>

Po więcej informacji zapraszamy na stronę
Frikaj.pl >>
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com