facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-08-17
 

Do 3 razy sztuka: Ryan Sandes i jego przygotowania do Ultra Trail du Mont Blanc

Ultra Trail du Mont Blanc zbliża się wielkimi krokami - na 168 kilometrowej trasie już za 2 tygodnie zobaczymy czołowych biegaczy ultra z całego świata w akcji. Wśród nich będzie Ryan Sandes, dla którego dwa poprzednie starty w tych zawodach okazały się być bardzo pechowe - ultramaratończyk z RPA w 2015 i w 2016r. był bardzo blisko ukończenia biegu, niestety jego próby kończyły się tuż przed decydującym fragmentem trasy. Czy w tym roku mu się powiedzie? Zobaczcie jak przygotowywał się do startu wraz z grupką znajomych w okolicach Mont Blanc.

Ryan Sandes wraz ze znajomymi podczas przygotowań do UTMB. Fot. Andre Gie

 

Jak nietrudno się domyślić, na równi ważne z optymalnym przygotowaniem fizycznym jest dobre nastawienie mentalne - Ryan bardzo dobrze tłumaczy to na poniższym filmie - szczególnie w pamięć zapadł nam cytat:

"By przebiec 100 mil potrzebujesz cały czas dobrze się bawić, nie tracić poczucia humoru oraz nie traktować tego wszystkiego zbyt serio... ;-)"

 

Cóż - tylko pozazdrościć nastawienia. ;-) Życząc Ryanowi sukcesu w tegorocznym starcie zapraszamy Was na filmową produkcję dokumentującą jego przygotowania do startu, której realizacji podjął się Salomon:

 

Źródło: SalomonTV

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2021-06-02
FOTO-VIDEO
 

New Life - najtrudniejsza ekspedycja Pearsona i Ciavaldini

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-03-09
FOTO-VIDEO
 

Skituring - 3 kroki na dobry początek

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com