facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2006-02-28
 

Dni Himalaizmu (27 lutego-3 marca, Warszawa)

Klub Turystyczny Ekonomistów „TRAMP” przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza na Dni Himalaizmu, które odbywać się będą od 27 lutego do 3 marca.


Klub Turystyczny Ekonomistów „TRAMP” przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza na Dni Himalaizmu, które odbywać się będą od 27 lutego do 3 marca.

Klub Turystyczny „TRAMP” jest jedną z największych organizacji studenckich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i jednym z najprężniej działających warszawskich kół PTTK. „Dni Himalaizmu” to projekt mający na celu przybliżenie uczestnikom tematyki związanej z Himalajami i próbami ich pokonania przez człowieka.

We wtorek 28.02 o godzinie 19.00 w Auli II członkowie Klubu pokażą swoje slajdy z trekkingów w Nepalu i opowiedzą jak zorganizować studencką wyprawę w tamten rejon świata.

Centralnym punktem „Dni Himalaizmu” będą spotkania z największymi polskimi himalaistami.

W środę 01.03.2006 o godzinie 17.00 w Auli VII w Budynku Głównym SGH przy Al. Niepodległości 162 Piotr Pustelnik i Piotr Morawski nie tylko opowiedzą o trudach profesjonalnych wypraw na ośmiotysięczniki, ale przede wszystkim pokażą swoje najciekawsze slajdy z Korony Himalajów.

W piątek 03.03.2006 Dni Himalaizmu odwiedzi Krzysztof Wielicki. Spotkanie o godzinie 18.00 w Auli VII. W trakcie spotkań planowane są konkursy z nagrodami od naszych sponsorów: przewodniki od wydawnictwa Bezdroża oraz akcesoria turystyczne od sklepów Horyzont.

Warszawa, Al. Niepodległości 162, Budynek Główny SGH.

2006-02-28

(kg)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com