facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-02-23
 

Dla sportowców i nie tylko – dwie linie stabilizatorów Futuro

Skręcenia, uszkodzenia powysiłkowe, artretyzm – to tylko niektóre z długiej listy dolegliwości dotykających stawy.
Urazy i kontuzje mogą przydarzyć się każdemu niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Jednak w zależności od sposobu „eksploatacji” stawów wymagają one nieco innego rodzaju ochrony i odciążenia. Dotyczy to zwłaszcza sportowców i osób aktywnych fizycznie, którzy szczególnie często narażeni są na kontuzje. Z myślą o różnych odbiorcach swoich produktów firma 3M stworzyła dwie linie stabilizatorów: Futuro oraz Futuro Sport.


„Łokieć tenisisty” to kontuzja, która wbrew nazwie najczęściej dotyka informatyków, mechaników i krawców, czyli osób, które często wykonują dłońmi powtarzalne czynności. Skręcenia kolan i kostek to również przypadłości, które mogą przytrafić się każdemu - w domu i w pracy. Nie wspominając już o bólach kręgosłupa, które są zmorą nie tylko starszych ludzi. Jak widać, aby nabawić się kontuzji wcale nie trzeba wyczynowo uprawiać sportu. W złagodzeniu objawów kontuzji pomocne okazują się opaski i stabilizatory, które zapewniają odciążenie stawów, mięśni i ścięgien, ułatwiając im optymalne funkcjonowanie. Szeroka gama stabilizatorów Futuro daje możliwość dopasowania właściwego produktu. W ofercie znajdują się stabilizatory na łokieć, nadgarstek, kolano, kostkę i kręgosłup.


Futuro Sport to linia produktów dedykowana osobom aktywnym. Specjalny krój stabilizatorów zapewnia sztywne podparcie i skuteczną ochronę podczas uprawiania sportu rekreacyjnego i profesjonalnego. Do produkcji użyto materiałów najwyższej jakości (polartec i neopren), które są wyjątkowo trwałe, przepuszczają powietrze i wchłaniają wilgoć, a dodatkowo zapewniają kojące ciepło i komfort. Stabilizatory nie przeszkadzają w uprawianiu sportu. Można je stosować zarówno po kontuzjach, jak i w formie profilaktyki. Z serii Futuro Sport obecnie na polskim rynku dostępne są dwa produkty: Futuro Sport stabilizator kolana ze wzmocnieniem rzepki oraz Futuro Sport stabilizator stawu skokowego.

Więcej informacji o stabilizatorach Futuro na stronie internetowej www.mojakontuzja.pl w zakładce Produkty.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com