facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-12-07
 

DeSki na każdą porę roku

Lubisz sport i chcesz doskonalić swoją kondycję? A może już tak dawno się nie ruszałeś, że nie wiesz czy masz jeszcze mięśnie, bo pracując za biurkiem ruszasz głównie głową i palcami?
Pamiętaj, że sport ma zbawienny wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne, ale także integruje, świetnie poprawia nastrój, relaksuje i doskonale wpływa na nasze samopoczucie. 

Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki to idealna alternatywa na wieczór w tygodniu lub wolną sobotę. Pracujący tam profesjonaliści gwarantują nie tylko dobry trening, ale i dobrą zabawę.  Ruchu nigdy za wiele, dlatego zadbaj o harmonię ciała i ducha oraz uśmiech na twarzy!

Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki istnieje od 1986 roku. Zawdzięczamy mu wychowanie kilku pokoleń warszawskich sportowców. W szerokiej ofercie klubu znajdziemy sekcję tenisa ziemnego, narciarską, snowboardową i windsurfingową. Każda z nich prowadzona jest przez specjalistów w danej dziedzinie. Oferta skierowana jest do osób w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania, od początkujących po profesjonalistów.

DeSki poza całorocznymi treningami w centrum Warszawy oferują również letnie i zimowe obozy na terenie Polski i za granicą, szkolenia indywidualne i zawodnicze oraz treningi ogólnorozwojowe. Klub cyklicznie organizuje turnieje, od zawodów klubowych po turnieje międzynarodowe. Absolutnym hitem jest amatorska Liga Challengera.

Nową pozycją  w ofercie DeSek są wyjazdy motywacyjno-integracyjne dla firm, podczas których klub oferuje kilka podstawowych programów z większą lub mniejszą dawką sportu i zawsze maksymalną dozą pozytywnej energii.

„Wiemy jak istotne dla każdego człowieka jest utrzymanie dobrej kondycji i ogólnego zdrowia psychofizycznego, stąd już niemal od dwudziestu pięciu lat, staramy się, by nasza oferta była atrakcyjna dla wszystkich: sportowców i hobbystów, dzieci, młodzieży, dorosłych, 
i rodzin. Sport to przecież doskonała zabawa i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Staramy się, by każdy mógł znaleźć u nas coś interesującego dla siebie, swoich dzieci, rodziny, partnerów, znajomych czy współpracowników. Integracja, doskonalenie umiejętności 
i sukcesy naszych klientów są dla nas najważniejsze.”
- mówi Piotr Szkiełkowski, dyrektor Warszawskiego Towarzystwa Sportowego DeSki.
 
O Stowarzyszeniu DeSki

Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki powstało w 1986 roku. Jego założycielami były osoby związane ze środowiskiem Akademickiego Klubu Narciarskiego Warszawa, w tym instruktorzy 
i zawodnicy reprezentujący AKN. Aktualnie klub posiada bogatą ofertę sportową, w tym sekcję narciarską, snowboardową, tenisa ziemnego i windsurfingową. Jest jednym z najważniejszych Klubów Sportowych w Polsce, a lista osiągnięć sportowych jego reprezentantów jest imponująca.

Zapraszamy na stronę www.deski.org 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com