facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-03-27
 

Denali i Eiger taniej! Tylko dla prawdziwych twardzieli

Wciąż trwa obniżka cen w sklepie 8a.pl  nabuty wysokogórskie dla prawdziwych twardzieli - Denali 6000 oraz Eiger RR marki Zamberlan.
Zamberlan to firma z 80-letnią już tradycją. W 1929 r. entuzjasta górskich wędrówek - Giuseppe Zamberlan otworzył swój warsztat szewski. Od samego początku głównym celem były najwyższej klasy buty trekkingowe, które sprawdzą się w trudnych, górskich warunkach. Między innymi to było powodem, dla którego już w latach przedwojennych wspierał on rewolucyjne pomysły Vitale Bramani`ego – późniejszego założyciela firmy Vibram.

Teraz w 8a.pl doskonałe buty Zamberlan w rewelacyjnych cenach!

Zamberlan Denali 6000

Zamierzasz zdobywać najwyższe szczyty świata? Planujesz dotrzeć tam, gdzie docierają tylko najtwardsi? Potrzebujesz najbardziej trwałego i najlżejszego sprzętu – tu nie ma miejsca na kompromisy. W kwestii butów wybór jest oczywisty, są nim ekspedycyjne buty Denali. Są niezaprzeczalnie najwygodniejszymi i najbardziej odpornymi butami, jakie tylko możesz sobie wyobrazić. Denali zostały zaprojektowane i wykonane przez najwyższej klasy włoskich specjalistów firmy Zamberlan. W projektowaniu tych butów kierowano się doświadczeniem najznamienitszych wspinaczy, by połączyć nowatorskie technologie ze sprawdzonymi już rozwiązaniami.


Stara cena: 2795,00 zł
Nowa cena: 2399,00 zł

 
Zamberlan Eiger RR

Buty, dla których nie ma żadnych ograniczeń. Niezależnie od tego, jak wysoki jest szczyt, który zamierzasz zdobyć; jak ciężkie są warunki, w których właśnie się poruszasz – Eiger RR pomoże wytrwać do samego końca. Zapewniają doskonałą ochronę podczas wspinaczki w lodzie oraz zimowych wypraw wysokogórskich. Zintegrowany ochraniacz przeciwśnieżny zapinany na zamek pozwala na poruszanie się nawet w głębokim świeżym śniegu. Został wykonany z elastycznej, laminowanej Cordury, która cechuje się niezwykle wysoką wytrzymałością na uszkodzenia. Do wykonania cholewki wewnętrznego buta użyto laminowanej Cordury 1100 - materiału o legendarnej odporności na uszkodzenia. Wewnętrzna podszewka poliestrowa z MTP zapewnia nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale również izolację termiczną na najwyższym poziomie.


Stara cena: 1899,00 zł
Nowa cena: 1649,00 zł

 
Te i inne modele butów Zamberlan znajdziecie w sklepie 8a.pl >>


Źródło: www.ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com