facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-03-05
 

Definicja buta podejściowego według The North Face

The North Face to marka z ponad 40 - letnim doświadczeniem związanym z produkcją sprzętu i odzieży outdoorowej. W kolekcji firmy, której logo nawiązuje do słynnego szczytu Half Dome w Yosemite, znaleźć można szeroką gamę produktów przeznaczonych dla wspinaczy.
Tej wiosny do sklepów trafi nowy model butów podejściowych The North Face Verto Plasma. Stworzony został z myślą o trudnym terenie i długich wycieczkach po via ferratach. Udało się w nim połączyć ochronę, jaką zapewniają buty alpinistyczne z małą wagą potrzebną do wspinaczki po prostych drogach (jeden but waży jedynie 410 gramów). Dzięki zastosowaniu technologii Cradle™ zapewniają doskonałą stabilizację i amortyzację pięty, a odpowiednia konstrukcja umożliwia naturalny ruch stopy.

Rozwiązania zastosowane przy konstrukcji tego buta zostały docenione przez grono ekspertów w czasie targów OutDoor we Friedrichshafen, gdzie zdobył on nagrodę w kategorii obuwie.

 

The North Face Verto Plasma jest częścią kolekcji Summit Series™ Verto Climb stworzonej przy współpracy z teamem wspinaczkowym The North Face. Obejmuje ona odzież i sprzęt, które charakteryzuje mała waga i duża wytrzymałość, tak potrzebne w czasie pokonywania skalnych ścian.

The North Face Verto Plasma:

- rozmiary 7-13,14
- przybliżona waga: para: 820 g 1/2 pary: 410 g

Przyszwa z syntetycznego mikrozamszu, balistycznego nylonu i skóry / Śródstopie wzmocnione zgrzewem TPU / Ochronny gumowy czubek i otok / Ulepszona wyściółka Northotic™ Pro z materiału EVA / Otok Smartlite ® z materiału PU / Technologia stabilizacji pięty TPU CRADLE™ / Czteroczęściowa tłoczona ciśnieniowo międzypodeszwa / Korpus BASF Agile z PU oraz wyściółka z EVA / Konstrukcja z TPU / Podeszwa Vibram® Masai / Usztywnienie z polipropylenu.

 

Więcej informacji na: www.thenorthface.com

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com