facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-10-16
 

Czerwone i Czarne. Ziemia i ludzie Afryki Zachodniej (1 - 29 października, Kraków)

Jak żyją mieszkańcy Burkina Faso, Mali i Beninu? Gdzie mieszkają, jak pracują i bawią się? W co wierzą? Jakie mają zwyczaje?
Odpowiedzi na te pytania można będzie szukać na wystawie fotografii, która zostanie otwarta 1 października br. o godz. 18.00 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Wystawa jest częścią projektu pt. "Szkoła dla Ekorozwoju w Burkina Faso", realizowanego przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jego celem jest poprawienie jakości życia mieszkańców kilku wsi położonych na południe od Ouagadougou poprzez pomoc dla szkoły rolniczej Collège Laberthonnière, stworzenie szans startu zawodowego dla jej absolwentów oraz aktywizację i edukację mieszkańców okolicznych wiosek. W ramach projektu przy szkole powstaje wzorcowa chlewnia i owczarnia, uczniowie organizują animacje dla mieszkańców okolicznych wsi, przy szkole powstaje stowarzyszenie absolwentów i lokalne partnerstwo, które pozwoli łatwiej rozwiązywać miejscowe problemy.

Gdzie: Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
Kiedy: 1-29 październik 2009

Źródło: bezdroza.com
Goryonline
 
2019-01-08
HYDEPARK
 

CZAPKINS. Historia Tomka Mackiewicza

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-12-23
HYDEPARK
 

Życzenia świąteczne dla czytelników GÓR

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2018-12-19
HYDEPARK
 

Przewodnik pod choinkę - „Polskie góry na nartach 01”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com