facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-04-09
 

Czejtowisko pod Rawkami (18-19 kwietnia, Bieszczady)

"Czejtowiska pod Rawkami" to spotkania podróżników i miłośników gór połączone z pokazami zdjęć z wypraw. 


Grupa Wyprawowa "Chate.pl" i Bacówka Pod Małą Rawką zapraszają na wiosenne "Czejtowisko pod Rawkami", czyli cykliczne pokazy slajdów i opowieści z wypraw w najdalsze zakątki świata. "Czejtowiska pod Rawkami" to spotkania podróżników i miłośników gór połączone z pokazami zdjęć z wypraw.

Wiosenne Czejtowisko - slajdowisko Pod Małą Rawką
Miejsce:  Bieszczady, Bacówka PTTK pod Małą Rawką
Termin:  18-19 kwietnia 2008 r.


Do tej pory Grupa "Chate.pl" zorganizowała kilkanaście wypraw górskich i przygodowych na pięć kontynentów, z których slajdy prezentowała podczas "Czejtowisk" w 2006 i 2007 roku. Najbliższe spotkanie będzie już piątą edycją tej imprezy.

Tym razem odwiedzimy aż pięć kontynentów. W Argentynie wejdziemy na Aconcaguę, w Afryce na Kilimandżaro, w Wenezueli na Roraimę, a w Górach Skalistych na Mt Temple. W Europie przemierzymy cały Łuk Karpat, od Żelaznej Bramy w Rumunii po Bratysławę na Słowacji. Do tego safari w Kenii, spływ Amazonką, bajeczne krajobrazy Chile, złote piaski Zanzibaru i pustkowia północnej Kanady.

Na najbliższe "Czejtowisko" zaproszeni zostali również znamienici goście. Swoje zdjęcia zaprezentują Julia Witczuk i Stanisław Pagacz, którzy nad Jeziorem Bajkał i w Kanadzie spędzili kilka lat dokumentując tamtejszą przyrodę i mieszkańców.

"Czejtowisko" odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia (piątek-sobota), tradycyjnie w Bacówce Pod Małą Rawką w Bieszczadach. Pokazy zaplanowane są w godzinach wieczornych, a po nich wspólne opowieści i muzykowanie do późna w nocy.

źródło:2008-04-09

(kg)
  


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com