facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-08-13
 

Cross Monster czyli hulajnogi na Podhalu

Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski będą współzawodniczyć na terenowych hulajnogach podczas Mistrzostw Polski Cross Monster w Białce Tatrzańskiej . To kolejna impreza w ramach programu „Regatta RUSZ SIĘ!”.

Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się na terenowych hulajnogach z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. 13 sierpnia 2016 roku odbędą się w Białce Tatrzańskiej Mistrzostwa Polski Cross Monster. Jest to kolejna impreza w ramach programu „Regatta RUSZ SIĘ!”, który wspomaga pomysłodawców wydarzeń promujących różnorodne formy sportu.

 Na podtatrzańskie hale przyjedzie czołówka najlepszych riderów terenowych hulajnóg Monsterroller, aby stanąć do walki w przepięknym, a zarazem trudnym terenie. Rozgrywane na stokach Kotelnicy Białczańskiej mistrzostwa to prawdziwa seria sprintów po stromych zboczach, na których szybka jazda wymaga dużej odwagi. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe, jak również wykazać się sprytem i poczuć ducha walki! Zmierzą się bowiem w dwóch konkurencjach: drużynowy Monster Slalom oraz Zjazd na Krechę.  


Najlepsi zostaną obdarowani cennymi nagrodami - ich pula przekracza 5000 zł. Dodatkowo wszyscy startujący, bez względu na wynik w zawodach, będą mieli możliwość wygrać nagrody rzeczowe - wśród nich sprzęt sportowy oraz vouchery na zakupy w sklepach Regatta.


Impreza adresowana jest nie tylko do zawodowców, którzy walczą o najlepsze czasy, ale również do amatorów chcących się sprawdzić w tej ciekawej dyscyplinie sportu. Jest to zgodne z ideą programu „Regatta RUSZ SIĘ!”, którego celem jest zachęcanie do aktywnego stylu życia każdego i pokazywanie, że sport nie jest zarezerwowany tylko dla wyczynowych zawodników. Do przyjazdu na Podhale zachęcamy całe rodziny i osoby towarzyszące, bo i dla nich atrakcji nie zabraknie. Przewidziano pokazy rowerowe i motocyklowe, strefy aktywności, maraton zumby, animacje dla małych i dużych dzieci, koncert Kapeli Hanki Wójciak oraz... „Kolorową Eksplozję”. Co to takiego? Festiwal radości, podczas którego wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze!


Warto zarezerwować sobie czas 13 sierpnia i przyjechać do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Początek o 11:30!


Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska.


Więcej informacji na www.crossmonster.pl oraz www.ruszsie.org.


 Program „Regatta RUSZ SIĘ!” powstał z myślą o ludziach, którzy lubią wychodzić z inicjatywą i chcą zachęcać innych do aktywnego spędzania czasu. Każdy, kto chciałby zorganizować imprezę lub cykl wydarzeń, zachęcających do aktywnego wypoczynku może przez cały rok zgłosić swój projekt poprzez formularz na stronie programu www.ruszsie.org. Każda ciekawa inicjatywa ma szansę uzyskać wsparcie produktowe od marki odzieży outdoorowej Regatta. Więcej informacji o wspieranych przez program imprezach w kalendarium na stronie www.ruszsie.org.

  
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-04-21
WYDARZENIA
 

Wspinaczkowy Puchar Polski w Skarpie Bytom

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-04-11
WYDARZENIA
 

Spektakl „WANDA”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-09
WYDARZENIA
 

Przegląd Kobiecych Filmów Górskich i Podróżniczych

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-02-14
WYDARZENIA
 

12. Przegląd Filmów Górskich w Wadowicach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-02-08
WYDARZENIA
 

Andrzej Najder – cykl heliograwiur skalnych form

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com