facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-10-05
 

Columbia Sportswear - stylowa technologia na jesień i zimę

Najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja Columbia Sportswear na sezon 2009/2010 jest połączeniem zaawansowanej technologii i najnowszych trendów modowych w odzieży outdoorowej.
Dwa największe hity tego sezonu: kurtka MT Krause oraz kurtka Hayworth pozwolą wszystkim amatorom aktywności na świeżym powietrzu czuć się komfortowo i swobodnie na łonie natury – zarówno podczas jesiennych spacerów, jak i zimowych szaleństw na stoku.

Kurtka MT Krause jest nowością, prezentowaną w ofercie Columbia Sportswear. Projektanci marki zaproponowali nowoczesną interpretację klasycznego okrycia wierzchniego o wzorze jodełkowym. 
W efekcie powstała uniwersalna kurtka, łącząca sportowy charakter ze stylowym wyglądem.

MT Krause, oprócz niepowtarzalnej stylistyki, oferuje także technologiczne innowacje. Okrycie zostało wyposażone w zintegrowany system cyfrowego odtwarzania dźwięku Columbia SoundTrack, dla tych, którzy chcieliby mieć ulubioną muzykę zawsze przy sobie. Dodatkowo kurtkę wykonano w technologii Omni-Tech, czyli z wodoodpornej, oddychającej tkaniny, aby podczas nawet największego deszczu pozostać suchym.

Columbia Sportswear to marka stawiająca na ochronę środowiska naturalnego. Duża część kolekcji powstała przy użyciu ekologicznych tkanin, także kurtka MT Krause. Miękka, wysokiej jakości tkanina, precyzyjne wykończenia, podszycie z grubego polaru oraz ciekawy design sprawiają, że jest ona doskonała dla miłośników spędzania wolnego czasu na górskich szlakach… miłośników, którzy jednocześnie zwracają uwagę na trendy w modzie.
 
Kurtka Hayworth została zainspirowana stylem vintage Hollywood. Szalenie stylowa, w modnym, fioletowym kolorze będzie budziła zazdrość innych podczas zimowych szaleństw na stoku. Projektanci marki Columbia Sportswear stworzyli kurtkę według najnowszych trendów modowych, aby każda kobieta mogła poczuć tej zimy, na czym polega sportowy szyk. Technolodzy natomiast nie zapomnieli o odpowiednich zabezpieczeniach. Omni-Shield chroni kurtkę przed jakimikolwiek plamami z deszczu, błota, soku, kawy czy gorącej czekolady zamówionej w schronisku na stoku. Wszelkiego rodzaju ciecze spływają po tkaninie, nie mając prawa wsiąknąć.
 
Technologia Omni-Tech sprawia, że kurtka jest wodoodporna i oddychająca, dzięki czemu użytkownik czuje się swobodnie i komfortowo. Zastosowane tkaniny i warstwy zatrzymują ciepło przez wiele godzin spędzonych na powietrzu.

Szczególnie ciekawym rozwiązaniem, zasługującym na uwagę, jest Interchange System. Pozwala on na łączenie kilku warstw odzieży Columbia Sportswear z różnych kolekcji. W zależności od pogody i temperatury każdy sam decyduje, ile ubrań łączy w jednej kurtce.

Sugerowane maksymalne ceny detaliczne:


Kurtka MT Krause  –  1 149 zł
    * system cyfrowego odtwarzania dźwięku Columbia SoundTrack,
    * wodoodporna, oddychająca technologia Omni-Tech,
    * tkanina ekologiczna

Kurtka Hayworth  –  899 zł
    * wodoodporna, oddychająca technologia Omni-Tech,
    * zabezpieczenie przed poplamieniem Omni-Shield,
    * Interchange System 
 kurtka Hayworth, Columbia
 kurtka MT Krause, Columbia
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com