facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-09
 

Chris Sharma wybrał magnezję Metolius

Niewielu sportowców jest w stanie nieustannie podnosić  poprzeczkę w swoich dyscyplinach. Chris Sharma jednak jest jednym z nich. Nieustanie od 17 lat pobija własne, poprzednie osiągnięcia podnosząc trudności dróg wspinaczkowych o kolejne stopnie. Zupełnie niedawno Metolius i Sharma połączyli siły, by pokonać najtrudniejsze drogi wspinaczkowe na świecie.
Świat po raz pierwszy zwrócił uwagę na młodego Kalifornijczyka kiedy w wieku 14 lat wywalczył pierwsze miejsce w Krajowym Pucharze Boulderowym. Rok później Chris dołączył do swojego wspinaczkowego resume przejście najtrudniejszej drogi w USA – Necessary Evil 5.14c. Od tego czasu Chris Sharma co roku dodaje nowy stopień do trudności wspinaczkowych, czy to boulderowych, czy z liną lub bez – nad wodą, czy też miażdżąc rywali na zawodach.

Nastawienie Chrisa do wspinania oraz jego filozofia życiowa doskonale pasują do wartości przyświecających firmie Metolius - mówi Doug Phillips – dyrektor generalny Metolius. Tak samo jak Chris, kochamy i szanujemy naturę oraz uwielbiamy spędzać czas na jej łonie obserwując otaczający nas świat. Naprawdę nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszego reprezentanta naszej marki. Jego lekkie podejście do życia oraz dobre usposobienie sprawiają, że jest świetnym towarzyszem, a jego poczynania w skale są dla nas wszystkich źródłem inspiracji.

 

Drogi stanowiące nowe standardy wspinaczkowe, takie jak Dream Catcher (Kanada), Realization (Francja), Jumbo Pumping Love (USA), oraz ostatnio pokonana First Round First Minute (5.15b Hiszpania) ciągle kuszą i przyciągają zawsze zmotywowanego Chrisa Sharmę. Od teraz doskonałe tarcie i przyczepność na jego kolejnych projektach zapewniać będzie Chris`owi magnezja Metolius Super Chalk. Obecnie Sharma przygotowuje się do drogi Dura Dura (Hiszpania), aby osiągnąć kolejny stopień – 5.15c. Metolius jest dumny, że może go wspierać w jego działaniach i ułatwić, na ile to możliwe, osiągnięcie sukcesu.


Firma Metolius została założona w 1983 roku u źródeł rzeki Metolius. Poprzez szacunek dla wspinaczki i sprzętu potrzebnego do jej uprawiania, Metolius szybko zdobył reputację rzetelnego producenta, tworzącego bezpieczny i pewny sprzęt. Firma zawsze stawiała na innowacyjne rozwiązania. Metolius prowadzi ciągłe badania przy współpracy zarówno ze światowej klasy wspinaczami, jak i doskonałymi naukowcami z dziedzin takich jak matematyka, fizyka czy chemia. Firma Metolius z dumą stwierdza, że wprowadziła innowacyjne rozwiązania technologiczne w każdej dziedzinie sprzętu wspinaczkowego, od wspinaczki tradycyjnej, poprzez sportową, big wall, bouldering, aż do przejść alpejskich. Równocześnie Metolius stara się zawsze w swoich działaniach dbać o dobro środowiska poprzez pobudzanie świadomości pozytywnego stylu życia/wspinania w zgodzie z naturą.

Źródło: Snap Outdoor
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-22
BIZNES
 

Hanwag Rotpunkt Low GTX wraca na dobre

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com