facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-05-29
 

Chris Sharma i Dani Andrada w hollywoodzkiej superprodukcji

Zdjęcia do remake’u filmu „Point Break” („Na fali”) z 1991 roku miały miejsce w zeszłym roku. Premiera nowej wersji – z udziałem wspinaczy – odbędzie się w grudniu 2015.W pierwotnej wersji „Na fali”, w reżyserii Kathryn Bigelow, agent FBI, Johnny Utah (Keanu Reeves) miał za zadanie przeniknąć do bandy surferów, będących złodziejami okradającymi banki, którym przewodził niejaki Bodhi (Patrick Swayze). W remake’u producenci postanowili podbić nieco „ekstremalność” ich zainteresowań, poszerzając je o wspinaczkę, skoki BASE w windsuit’cie, a także snowboarding. 

 

Zdjęcia do filmu miały miejsce m.in w Wenezueli, gdzie tuż przy słynnym wodospadzie Salto Angel nakręcono sceny wspinaczkowe. Właśnie tu mogli zaprezentować swoje umiejętności Sharma i Andrada. Ten pierwszy został dublerem agenta FBI, a Andrada wyręczył z kolei szefa bandy. 

 

Trailer filmu możecie zobaczyć poniżej. Ciekawe jak dużo scen z udziałem Chrisa i Daniego trafi do filmu. Tak czy inaczej, ich twarzy pewnie i tak nie zobaczymy. 

 

PS złote włosy Chrisa na zdjęciu powyżej, to efekt udziału w filmie, nie kryzysu wieku średniego :-)źródło: rockandice.com

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2023-04-04
GÓRY
 

Chris Sharma - "Sleeping Lion" 9b+

Komentuj 0
Goryonline
 
Goryonline
 
Maciek Szopa
 
2014-08-11
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Psicobloc Masters 2014

Komentuj 0
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com