facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-07-29
 

Ceneria.pl - podsumowanie dwóch miesięcy działalności

Po zaledwie dwóch miesiącach działalności Ceneria notuje 50 tys. odsłon miesięcznie i zyskała PageRank 4.

1 czerwca została uruchomiona pierwsza w polskiej sieci outdoorowa porównywarka cenCeneria.pl.

Idea Cenerii to możliwość porównania cen sprzętu outdoorowego dostępnego w najlepszych sportowych sklepach internetowych. Pomysłodawcy wychodzą z założenia, że ludzie aktywni nie powinni tracić czasu na siedzenie przed komputerem i poszukiwanie najlepszej opcji zakupu poprzez otwieranie niezliczonej ilości witryn. Dzięki Cenerii stało się to o wiele prostsze, a zaoszczędzony czas można przeznaczyć na wyjazd za miasto, w góry, nad wodę czy inną formę aktywnego spędzenia wolnego czasu.Ceneria.pl posiada największą bazę produktów outdoorowych w polskim internecie - ponad 8 tys. (!) wpisów dotyczących różnego rodzaju sprzętu, głównie turystycznego, górskiego, wspinaczkowego i rowerowego. Baza ta jest codziennie powiekszana. W najbliższym czasie planowana jest rozbudowa kolejnych działów: Białe szaleńtwo (narty i snowboard), Woda (sporty wodne), Sport i rekreacja.

Z witryną zintegrowanych jest w tym momencie 17 sklepów: 8a.pl, Bike-land.pl, Carpathia.com.pl, Climbshop.pl, Hike.pl, MikeSport.pl, Namioty.pl, NartyRowery.pl, Ontheroad.pl, Outdoorzy.pl, PolarSport.pl, Rowerek.pl, Sherpa.pl, Skalnik.pl, Sklep-Presto.pl, SklepTurysty.com.pl, Weekend.Rybnik.pl. Baza sklepów jest stale rozszerzana.

Ceneria to nie tylko porównywarka. Na stronie uaktualnianie są informacje o promocjach w poszczególnych sklepach i pojawiają się wiadomości przydatne dla internautów. Publikowane są fachowe testy, wyjaśniane terminy i zastosowane technologie oraz umożliwia się wymianę opinii użytkowników o poszczególnych produktach.

Oficjalnymi ekspertami sprzętowymi serwisu Ceneria.pl zostali Ola Taista (jedna z najlepiej wspinających się w Polsce kobiet, jako pierwsza Polka zrobiła drogę VI.7, obecnie pokonuje trudności 8c RP), Ola Dzik (Mistrzyni Polski i zdobywczyni Pucharu Polski w narciarstwie wysokogórskim w 2007 r., należy do Klubu Skialpinistycznego „KANDAHAR” oraz SKPB Katowice, uczestniczka ekstremalnych rajdów przygodowych i wypraw wysokogórskich) oraz Maciek Ciesielski (alpinista, podróżnik, instruktor wspinaczki sportowej PZA, autor licznych przejść w górach Alaski, Azji, USA, w Alpach, a także w Tatrach latem i zimą).

Po zaledwie dwóch miesiącach działalności Ceneria notuje 50 tys. odsłon miesięcznie i zyskała PageRank 4.

Ceneria.pl działa w ścisłej współpracy z Magazynem „GÓRY” i wkrótce stanie się integralną częścią serwisu www.GORYonline.com. Ceneria zaprasza do współpracy firmy, sklepy, jak również inne serwisy internetowe.

Zapraszamy do zapoznania się z będącym w trakcie ciągłej rozbudowy serwisem Ceneria -
 
2008-07-29

(kg)
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com