facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-01-10
 

Carpathia Speedriding Cup 2013 w Bieszczadach

Czołówka polskich speedriderów na starcie, ekstremalne skoki, szybkie latanie, sportowa rywalizacja, pełne emocji ekstremalne widowisko – to wszystko już za kilka tygodni - w dniach 23-24 lutego 2013, podczas pierwszych mistrzostw Karpat w speedridingu - Carpathia Speedriding Cup 2013.
Zawody odbędą się w Bieszczadach, na najlepszej trasie do speedridingu w Polsce - ‘Laworta’ w Ustrzykach Dolnych.

Na stoku góry „Kamienna Laworta’ zawodnicy będą walczyć o miano mistrza Karpat w speedridingu. Na specjalnie przygotowanej trasie o długości ponad 1 km i różnicy wysokości 250 m, zawodnicy będą mieli do pokonania slalom oraz kilkunastometrowe urwiska, z których dosłownie w locie z prędkością dochodząca do 100 km/h, będą musieli trafić w wyznaczone na trasie bramki.


  Ozone Bullet w Bieszczadach. Laworta 2007
 
Organizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów białego szaleństwa i sportów ekstremalnych na to niezwykłe wydarzenie, które rozpoczyna się w sobotę 23 lutego o godzinie 11:00 na terenie stacji narciarskiej ‘Laworta’.

Organizator zawodów: Gmina Ustrzyki Dolne, Bieszczadzka Szkoła Paralotniowa, Szkoła Narciarska GROMADZYŃ, Stacja Narciarska LAWORTA.

 

Więcej informacji na stronie
www.speedriding.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com