Dwie krakowskie ściany wspinaczkowe (Avatar oraz Korona) zapraszają 14 września 2013 r. na zawody boulderowo-rowerowe.
To już druga edycja zawodów z serii BOULDEROWERowo..
Szczegóły rywalizacji:
Na każdej ścianie nakręcone zostaną cztery przystawki : łatwa, średnia, trudna i hardcorova.
Do każdej z nich wstawiamy się tylko raz przy danej wizycie w obiekcie (kolejne próby się nie liczą, aby otrzymać punkty musisz zatopować za pierwszym razem lub podejść do przystawki przy kolejnej wizycie na danej ścianie). Po wykonaniu próby na jednej ze ścian, jedziesz ( rowerem ) przystawić się do kolejnego balda na kolejnej ścianie i tak do czasu wykonania wszystkich 8 prób lub skończenia się czasu ( 2,5 h) przeznaczonego do wstawień. Ściany musisz odwiedzać kolejno, jedna za drugą na każdej z nich wykonując w danym czasie tylko jedną próbę.
Spotykamy się 14 września o godz. 9:00 na odprawie zawodników (wybieracie opcje skąd chcecie startować w momencie zapisów)
myavatar.pl/pl/contestRegister/1:
start na Avatarze ( Kraków ul. Przewóz 34 )
lub
start na Koronie (Kraków ul. Kalwaryjska 9-15 )
Wszyscy startujący obowiązkowo na rowerach. Po rejestracji, odebraniu karty zawodów i kilkuminutowym wprowadzeniu o godzinie 9:30 rozpoczynamy zawody. Uczestniczy wskakują na rowery i ruszają na ścianę.
Punktacja: Liczy się suma punktów za pokonanie przystawek (TOP punktowany w zależności od trudności balda, BONUS za 1 pkt), a w przypadku takiej samej liczby punktów decydować będzie czas zakończenia zawodów przesz startującego.
Liczba Finalistów: W finale wystartuje 6 finalistek i 6 finalistów.
Opłata za udział w zawodach: 0 PLN
REJESTRACJA <-- CLICK
Przy rejestracji wybierasz jedną z dwóch ścian na której planujesz wykonać pierwszą przystawkę (Avatar lub Korona).
Dodatkowe Wymagania: Wszyscy startujący zobowiązani są do posiadania kamizelki odblaskowej, oraz roweru spełniającego wymogi przepisów o ruchu drogowym. Osoby niepełnoletnie, które w dniu zawodów skończyły 16 lat - startują w zawodach za zgodą rodziców. Osoby poniżej 16 roku życia mogą startować w zawodach tylko pod opieką rodziców. Każdy uczestnik powinien posiadać ważne ubezpieczenie NNW.
Wybór trasy przejazdów między ścianami należy do każdego ze startujących – organizatorzy nie decydują ani nie sugerują ich przebiegu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
12 652 13 33 lub kontakt@myavatar.pl
Informacje o ścianach na których odbędą się zawody:
CENTRUM WSPINACZKOWE AVATAR
KLUB SPORTOWY KORONA
Plan zawodów: 14.09.2013 r.
9:00 – Avatar i Korona – odprawa i rejestracja zawodników
9:30 - Rozpoczęcie zawodów START
12:00 - Zakończenie zmagań - podliczenie punktów – klasyfikacja zawodników do finałów.
13:00 - Finał na Avatarze
14:00 - Rozdanie nagródboulderowe/rowerowe zawody na 3. krakowskich ścianach