facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

BIZNES

2015-01-30   BIZNES
 

Promocja na produkty Jack Wolfskin

Firma Jack Wolfskin tworzy produkty dla ludzi, którzy chętnie i często spędzają czas poza domem. Ludzi czerpiących radość z ruchu, osiągania celów, odkrywania coraz to nowych miejsc oraz podziwiania krajobrazów i poszanowania natury.

 
 
 
2015-01-30   BIZNES
 

Marmot - wyprzedaż w Polar Sporcie

W sklepie Polar Sport wszystkie produkty marki Marmot można teraz kupić 20% taniej.

 
 
 
2015-01-30   BIZNES
 

Zimowe wyprzedaże w sklepie e-Moko.pl

Nie przegap takiej okazji! W ofercie wyprzedażowej sklepu e-Moko znajdziemy kurtki, bluzy, bieliznę termoaktywną, koszule czy plecaki takich marek jak: Patagonia, Marmot, The North Face, Jack Wolfskin, Smartwool oraz wielu innych.

 
 
 
2015-01-28   BIZNES
 

Megawatt i Misto – kurtki od Marmota

Od 35 lat Marmot produkuje odzież i sprzęt dla ludzi gór, entuzjastów outdooru i ekstremalnych alpinistów.

 
 
 
2015-01-27   BIZNES
 

Aku Rock Lite II w górach Zagros

Łukasz Supergan po raz pierwszy założył na nogi lekkie półbuty Rock Lite II GTX marki Aku wiosną zeszłego roku. Za sobą miał już przebycie Łuku Karpat, pielgrzymkę z Warszawy do Santiago de Compostela w Hiszpanii oraz przebycie zimą najdłuższego szlaku Karpat Słowackich – wszystko na własnych nogach.

 
 
 
2015-01-26   BIZNES
 

Rockland Cosmic II - kubek czy termos?

Produkt był użytkowany prawie codziennie przez miesiąc – praca (Beata), jednodniowe wycieczki piesze i rowerowe w okolicach Krakowa (Beata, Konrad). Użytkowanie bez problemów.

 
 
 
2015-01-26   BIZNES
 

Skarpety Smartwool - także dla biegaczy

Skarpety biegowe SmartWool wykonane są z mieszanki dzianin idealnie odprowadzającej wilgoć. W skarpetach biegałam w mrozie -6 stopni i nie odczułam dyskomfortu. Zawartość wełny merino daje pełen komfort użytkowania – nawet podczas wolnego biegania na mrozie było mi ciepło i sucho w stopy.

 
 
 
2015-01-21   BIZNES
 

OPTIMUS Nova Plus - test kuchenki wielopaliwowej

Kuchenka Optimus Nova Plus jest najlepszą możliwą uniwersalną kuchenką dla kogoś, kto jeździ samochodem – paliwo zawsze mamy przy sobie i kupimy je w każdym miejscu na świecie.

 
 
 
 
 
2015-01-21   BIZNES
 

Marmot Eiger 42+ na Piramidzie Cartensza

Jak przystało na plecak typowo wspinaczkowy, nie ma w nim wielkich bocznych kieszeni, które mogłyby gdzieś tam w skałach się klinować - to typowy "wór", z jedną wewnętrzną kieszenią, do której można coś tam wsunąć przy plecach

 
 
 
2015-01-20   BIZNES
 

Zimowe gotowanie z Optimusem

Zimowe gotowanie nie straszne - poradnik i oferta marki Optimus

 
 
 
 
 
2015-01-15   BIZNES
 

Montagnard GTX Aku – pewność jakości

Montagnard GTX to wysoki i wytrzymały but umożliwiający założenie raków, uwzględniając automatyczne.

 
 
 
2015-01-14   BIZNES
 

Męska kurtka polarowa Marmot Warmlight

Lekka męska kurtka polarowa, wykonana z zaawansowanych tkanin, przeznaczona do zróżnicowanego typu aktywności od wysokogórskich wypraw, po codzienne miejskie użytkowanie, jako pierwsza lub dodatkowa warstwa odzieży.

 
 
 
2015-01-14   BIZNES
 

Wino w górach - GSI Wine Glass Gift Set

Jakiś czas temu otrzymałem niecodzienny prezent. Markę GSI Outdoor kojarzyłem głównie z naczyń turystycznych. Wiedziałem także, że pochodzi z USA. W sumie nic więcej.

 
 
 
 
 
2015-01-08   BIZNES
 

Rękawice Marmot Randonnee Glove GTX

Pod koniec listopada dostałem do testów rękawice zimowe Marmota. Z tą marką mam do czynienia już od kilku lat, gdyż używam łapawic Marmot Moraine Mitt, z których jestem b. zadowolony.

 
 
 
2015-01-08   BIZNES
 

SmartWool z wełny merino - ulubione skarpety

Smartwool z wełny merino to moje ulubione skarpety. Kolanówki są najlepszym wariantem na zmienną pogodę i podstawowym elementem garderoby na wyjazdy.

 
 
 
2015-01-02   BIZNES
 

6 faktów o butach - AKU Tribute GTX

Autorzy bloga gdziewyjechac.pl przedstawiają sześć faktów dotyczących obuwia trekkingowego na przykładzie AKU Tribute GTX.

 
 
 
2014-12-31   BIZNES
 

Jakie butelki stalowe - test Outside

Zrzucanie z 50-metrowego klifu i strzelanie z karabinu - pięć stalowych butelek przeszło mocny test, sprawdzający ich wytrzymałość. Które sprawdziły się najbardziej?

 
 
 
 
...
16
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com