facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

BIEGI GÓRSKIE Biegi górskie

Regatta-Ultra Sky Marathon Babia Góra - impresja filmowa

Zobaczcie świetne ujęcia z festiwalu biegowego który odbył się 11 czerwca na Babiej Górze:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Babia Góra kolejny raz niepokonana!

11 czerwca 2016 r. w Zawoi odbyła się III edycja Ultra Sky Marathon Babia Góra. W tym roku sponsorem tytularnym wydarzenia została brytyjska marka Regatta, która w ramach programu „Regatta RUSZ SIĘ!” wspiera inicjatywy powstałe z myślą o ludziach aktywnych.

 
 
 

Ekobieganie w Małopolsce – UTM Ultra Trail Małopolska

W najbliższy weekend, 17- 19 czerwca 2016 roku, zapraszamy na nową imprezę biegową - Regatta Ultra Trail Małopolska, w skrócie UTM. Skojarzenie z najsłynniejszym biegiem alpejskim wokół Mont Blanc – UTMB (Ultra-Trail du Mont-Blanc) jest nieprzypadkowe.

 
 
 

6xBabia Góra - największe wyzwanie biegowe w Polsce

Babia Góra jest jedną z najbardziej fascynujących gór w Polsce. Samotnie wybija się wysoko ponad inne szczyty w okolicy - prawdziwa Królowa Beskidów. Nazywana jest również Kapryśnicą...

 
 
 
 
 

Ultra Sky Marathon Babia Góra już w ten weekend

W najbliższy weekend odbędzie się III edycja biegu Ultra Sky Marathon Babia Góra. W tym roku sponsorem tytularnym wydarzenia została brytyjska marka Regatta, która w ramach programu „Regatta RUSZ SIĘ!” wspiera inicjatywy powstałe z myślą o ludziach aktywnych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

XIII Bieg Rzeźnika dla Anny Kąckiej z Dare 2b Team

Bieg Rzeźnika wzbudza ogromne emocje – 27 maja 2016 roku odbył się już po raz trzynasty. Przyciąga liczne grono biegaczy z całej Polski, którzy wiele miesięcy przygotowują się do tych najważniejszych dla nich zawodów sezonu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zakopiański Weekend z Sokołem - cykl tatrzańskich biegów w lidze Dare 2b

Piękna górska przyroda, widokowe trasy i trzy dystanse do wyboru - Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem po raz kolejny przyciągnie w Tatry biegaczy i kibiców. W tym roku biegowe święto zaplanowano na 3-5 czerwca 2016 r.

 
 
 

Łukasz Zdanowski drugi w Salomon Ultra-Trail Hungary na 115 km

Pasją Łukasza Zdanowskiego z polskiego teamu Dare 2b są biegi górskie i skialpinizm. 15 maja w Salomon Ultra-Trail® Hungary udowodnił, że bieganie po górach coraz bardziej go wciąga.

 
 
 

A czy ty chodzisz prawidłowo? - Regatta wspiera Nordic Walking

Nordic walking uprawiają młode dziewczyny, które chcą schudnąć, starsi, którym lekarz zalecił ruch na świeżym powietrzu oraz sportowcy startujący w zawodach na poziomie mistrzowskim.

 
 
 
 
...
14
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com