facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

BIEGI GÓRSKIE Biegi górskie

Piotr Hercog drugi na INTERNATIONAL ELBRUS RACE 2016

Doskonałe wieści dotarły do nas ze szczytu Elbrusa!

 
 
 

Alexander Polli zginał podczas skoku BASE

Charyzmatyczny i doświadczony skoczek BASE, jeden z najlepszych pilotów wingsuit na świecie Alexander Polli zginał podczas skoku w okolicy Chamonix.

 
 
 

Piotr Hercog wygrywa Lenin Skyrace

Pik Lenina od wielu lat rozpala wyobraźnię wspinaczy. Od kilku lat rozpala wyobraźnię również biegaczy-)

 
 
 

Uwaga, zdjęcie! Fotografowie Ligi Dare 2b na trasach biegów górskich

Fotografowie Dare 2b towarzyszyli biegaczom m.in. podczas Biegu Rzeźnika, Beskidzkiego Topora, Biegu Marduły, 6xBabia, UltraTrail Małopolska, UltraJanosika czy TatraFest. Wiele więcej zawodów jeszcze przed nimi.

 
 
 

Tatrzański Festiwal Biegowy - relacja i wyniki

237 osób wzięło udział w Tatrzańskim Festiwalu Biegowym, który odbył się w miniony weekend w Tatrach. Na imprezę składały się: Tatra Fest Bieg i Tatra Vertical. Dzień później, również w ramach festiwalu, rozegrany został Bieg Świstaka. 

 
 
 

Relacja z Festiwalu Biegów Alpejskich w Zawoi

W dniach 6-7 sierpnia 2016 r. w Zawoi odbyła się II edycja Festiwalu Biegów Alpejskich. W ramach wydarzenia uczestnicy wystartowali w V Chaszczoku - Biegu na Babią Górę, Biegu na Małą Babią, Biegu na Babią Górę – Perć Akademików oraz Etapowym Maratonie Biegów Alpejskich.

 
 
 
2016-08-04   BIEGI GÓRSKIE
 

Bieg Rzeźnika - jak przybiec na pierwszym miejscu?

Decyzja o starcie zapadła w listopadzie, kiedy to po zakończeniu obozu biegowego w Krynicy Górskiej, prowadzonego przez Marcina Świerca zdecydowałam się podjąć z nim stałą współpracę - relacja Anny Kąckiej z Dare 2b Team, która zajęła pierwsze miejsce w parze kobiecej w Rzeźniku 2016.

 
 
 

Goniacka u podnóża Tatr

Jedenaście biegów o różnej długości i trudności tak, aby każdy amator biegania po górach, nawet początkujący, znalazł coś dla siebie czyli "Goniacka" u podnóża Tatr.

 
 
 

Rekord Świata na Kilimanjaro

Najwyższy szczyt Afryki był już świadkiem bicia kilku rekordów. Ostatnio zawitał tutaj czołowy higliner Stephan Siegrist.

 
 
 
 
 

Dolomites SkyRace 2016

Ściganie się w takich okolicznościach przyrody to niesamowite przeżycie. Zobaczcie piękne ujęcia z tegorocznych zawodów skyrunningowych rozgrywanych w Dolomitach.

 
 
 

Festiwal Biegów Alpejskich

Wielka impreza na Babiej już na początku sierpnia. Zobaczcie klimatyczny film który z pewnością zachęci was do udziału:-)

 
 
 
 
 

Mount Marathon

To się nazywa ekstremalne bieganie… Zapraszamy na Alaskę. W akcji miedzy innymi Kilian Jornet

Emelie Forsberg, Rickey Gates.

 
 
 

Regatta-Ultra Sky Marathon Babia Góra - impresja filmowa

Zobaczcie świetne ujęcia z festiwalu biegowego który odbył się 11 czerwca na Babiej Górze:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Babia Góra kolejny raz niepokonana!

11 czerwca 2016 r. w Zawoi odbyła się III edycja Ultra Sky Marathon Babia Góra. W tym roku sponsorem tytularnym wydarzenia została brytyjska marka Regatta, która w ramach programu „Regatta RUSZ SIĘ!” wspiera inicjatywy powstałe z myślą o ludziach aktywnych.

 
 
 

Ekobieganie w Małopolsce – UTM Ultra Trail Małopolska

W najbliższy weekend, 17- 19 czerwca 2016 roku, zapraszamy na nową imprezę biegową - Regatta Ultra Trail Małopolska, w skrócie UTM. Skojarzenie z najsłynniejszym biegiem alpejskim wokół Mont Blanc – UTMB (Ultra-Trail du Mont-Blanc) jest nieprzypadkowe.

 
 
 
 
...
13
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com