facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

BIEGI GÓRSKIE Biegi górskie

Relacja filmowa z Tatrzańskiego Biegu Pod Górę 2016

O IX edycji Tatrzańskiego Biegu Pod Górę 2016 który był jednocześnie Mistrzostwami Polski Skyrunning Vertical Km pisaliśmy już wcześniej TUTAJ. Teraz możecie zobaczyć relację filmową z tego wydarzenia:

 
 
 

Wielki Finał Ligi Biegów Górskich Dare 2b w Ustroniu

26 listopada 2016 roku Ustroń stanie się polską stolicą biegów górskich. W tym dniu w Beskid Śląski zawitają najlepsi polscy biegacze górscy oraz goście z zagranicy, by rozstrzygnąć całoroczną walkę o tytuł najlepszego zawodnika sezonu 2016. Po raz pierwszy odbędzie się tam Finał i Wielka Gala Ligi Biegów Górskich Dare 2b.

 
 
 

Dalmacija Ultra Trail - relacja Łukasza Zdanowskiego

Piątek - start 21:00 i poszły konie po betonie, albo raczej po pięknych ruinach zamku w Klisie. Ruszyłem w swoją 110-kilometrową przebieżkę po okolicznych górach :)

 
 
 

Dare 2b Team podbił Dalmację

Na Dalmacija Ultra-Trail biegacze mogli nie tylko rywalizować na trudnych technicznie trasach, ale także podziwiać piękno krajobrazów i zabytki historyczne regionu. W Chorwacji dobrze zaprezentowali się członkowie teamu Dare 2b - wszyscy stanęli na podium!

 
 
 

Śnieg pot i łzy. Relacja z Tatrzańskiego Biegu Pod Górę

Sobota, 22 Października. Godzina 10:00. Grupa 279 rozgrzanych śmiałków niecierpliwie oczekuje na komendę startu. Zapowiadany deszcz postanawia dziś oszczędzić zawodników i nie dodawać wydarzeniu zbędnej dramaturgii. Wystarczy przecież, że między startem a metą jest ponad kilometr przewyższenia, a rozciągnięta na długości 8 kilometrów trasa kończy się na śnieżno-mglistym wierzchołku dużej góry.

 
 
 

Dalmacija Ultra-Trail – zawody w Chorwacji

Miasteczko Omiš, kanion rzeki Cetina, ruiny starożytnego miasta Salona - to nie program wycieczki krajoznawczej, tylko atrakcje, które czekają na uczestników zawodów Dalmacija Ultra Trail.

 
 
 

IV ultraMaraton Bieszczadzki za nami

9 października odbył się w Bieszczadach ultraMaraton Bieszczadzki. Po raz trzeci biegacze mogli się także zmierzyć z krótszą, 14-kilometrową trasą Ćwierćultramaratonu Bieszczadzkiego, a z Solinki wystartowała takie połówka. W sumie tego dnia w Bieszczadach biegało blisko tysiąc osób.

 
 
 

Festiwal Biegów Alpejskich 2016

Bardzo fajny klip z Festiwalu Biegów Alpejskich 2016. Zobaczcie co działo się na Babiej Górze:

 
 
 

V Memoriał Wojtka Kozuba – Bieg na Babią Górę

Relacja z każdego Memoriału Wojtka zaczyna się właściwie tak samo, czyli czymś w rodzaju „lato znów zaskoczyło biegaczy w górach” J Ale trudno zacząć od czegoś innego jeśli w pierwszą sobotę października, biegacze znowu pobiegli na szczyt Babiej Góry w krótkich spodenkach.

 
 
 

Piotr Hercog drugi na INTERNATIONAL ELBRUS RACE 2016

Doskonałe wieści dotarły do nas ze szczytu Elbrusa!

 
 
 

Alexander Polli zginał podczas skoku BASE

Charyzmatyczny i doświadczony skoczek BASE, jeden z najlepszych pilotów wingsuit na świecie Alexander Polli zginał podczas skoku w okolicy Chamonix.

 
 
 

Piotr Hercog wygrywa Lenin Skyrace

Pik Lenina od wielu lat rozpala wyobraźnię wspinaczy. Od kilku lat rozpala wyobraźnię również biegaczy-)

 
 
 

Uwaga, zdjęcie! Fotografowie Ligi Dare 2b na trasach biegów górskich

Fotografowie Dare 2b towarzyszyli biegaczom m.in. podczas Biegu Rzeźnika, Beskidzkiego Topora, Biegu Marduły, 6xBabia, UltraTrail Małopolska, UltraJanosika czy TatraFest. Wiele więcej zawodów jeszcze przed nimi.

 
 
 

Tatrzański Festiwal Biegowy - relacja i wyniki

237 osób wzięło udział w Tatrzańskim Festiwalu Biegowym, który odbył się w miniony weekend w Tatrach. Na imprezę składały się: Tatra Fest Bieg i Tatra Vertical. Dzień później, również w ramach festiwalu, rozegrany został Bieg Świstaka. 

 
 
 

Relacja z Festiwalu Biegów Alpejskich w Zawoi

W dniach 6-7 sierpnia 2016 r. w Zawoi odbyła się II edycja Festiwalu Biegów Alpejskich. W ramach wydarzenia uczestnicy wystartowali w V Chaszczoku - Biegu na Babią Górę, Biegu na Małą Babią, Biegu na Babią Górę – Perć Akademików oraz Etapowym Maratonie Biegów Alpejskich.

 
 
 
2016-08-04   BIEGI GÓRSKIE
 

Bieg Rzeźnika - jak przybiec na pierwszym miejscu?

Decyzja o starcie zapadła w listopadzie, kiedy to po zakończeniu obozu biegowego w Krynicy Górskiej, prowadzonego przez Marcina Świerca zdecydowałam się podjąć z nim stałą współpracę - relacja Anny Kąckiej z Dare 2b Team, która zajęła pierwsze miejsce w parze kobiecej w Rzeźniku 2016.

 
 
 

Goniacka u podnóża Tatr

Jedenaście biegów o różnej długości i trudności tak, aby każdy amator biegania po górach, nawet początkujący, znalazł coś dla siebie czyli "Goniacka" u podnóża Tatr.

 
 
 

Rekord Świata na Kilimanjaro

Najwyższy szczyt Afryki był już świadkiem bicia kilku rekordów. Ostatnio zawitał tutaj czołowy higliner Stephan Siegrist.

 
 
 
 
 

Dolomites SkyRace 2016

Ściganie się w takich okolicznościach przyrody to niesamowite przeżycie. Zobaczcie piękne ujęcia z tegorocznych zawodów skyrunningowych rozgrywanych w Dolomitach.

 
 
 
 
...
13
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com