facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

BIEGI GÓRSKIE Inne

 
 

Dolomites SkyRace 2016

Ściganie się w takich okolicznościach przyrody to niesamowite przeżycie. Zobaczcie piękne ujęcia z tegorocznych zawodów skyrunningowych rozgrywanych w Dolomitach.

 
 
 

Festiwal Biegów Alpejskich

Wielka impreza na Babiej już na początku sierpnia. Zobaczcie klimatyczny film który z pewnością zachęci was do udziału:-)

 
 
 
 
 

Mount Marathon

To się nazywa ekstremalne bieganie… Zapraszamy na Alaskę. W akcji miedzy innymi Kilian Jornet

Emelie Forsberg, Rickey Gates.

 
 
 

Regatta-Ultra Sky Marathon Babia Góra - impresja filmowa

Zobaczcie świetne ujęcia z festiwalu biegowego który odbył się 11 czerwca na Babiej Górze:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Babia Góra kolejny raz niepokonana!

11 czerwca 2016 r. w Zawoi odbyła się III edycja Ultra Sky Marathon Babia Góra. W tym roku sponsorem tytularnym wydarzenia została brytyjska marka Regatta, która w ramach programu „Regatta RUSZ SIĘ!” wspiera inicjatywy powstałe z myślą o ludziach aktywnych.

 
 
 

Ekobieganie w Małopolsce – UTM Ultra Trail Małopolska

W najbliższy weekend, 17- 19 czerwca 2016 roku, zapraszamy na nową imprezę biegową - Regatta Ultra Trail Małopolska, w skrócie UTM. Skojarzenie z najsłynniejszym biegiem alpejskim wokół Mont Blanc – UTMB (Ultra-Trail du Mont-Blanc) jest nieprzypadkowe.

 
 
 

6xBabia Góra - największe wyzwanie biegowe w Polsce

Babia Góra jest jedną z najbardziej fascynujących gór w Polsce. Samotnie wybija się wysoko ponad inne szczyty w okolicy - prawdziwa Królowa Beskidów. Nazywana jest również Kapryśnicą...

 
 
 
 
 

Ultra Sky Marathon Babia Góra już w ten weekend

W najbliższy weekend odbędzie się III edycja biegu Ultra Sky Marathon Babia Góra. W tym roku sponsorem tytularnym wydarzenia została brytyjska marka Regatta, która w ramach programu „Regatta RUSZ SIĘ!” wspiera inicjatywy powstałe z myślą o ludziach aktywnych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

XIII Bieg Rzeźnika dla Anny Kąckiej z Dare 2b Team

Bieg Rzeźnika wzbudza ogromne emocje – 27 maja 2016 roku odbył się już po raz trzynasty. Przyciąga liczne grono biegaczy z całej Polski, którzy wiele miesięcy przygotowują się do tych najważniejszych dla nich zawodów sezonu.

 
 
 
 
 
 
...
12
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com