facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Biegaj w Tatrach z Buff The North Face Team

Marka The North Face została głównym partnerem Tatra Sky Marathon, jednego z najbardziej wymagających biegów górskich w Polsce, rozgrywanego na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Przez najbliższe dwa miesiące osoby szykujące się do startu, a także każdy, kto chce spróbować swoich sił na tatrzańskich szlakach, będzie mógł wziąć udział w darmowych treningach biegowych prowadzonych przez zawodników i zawodniczki z Buff The North Face Team Poland.

Fot. materiały prasowe Buff The North Face Team Poland

 

Tatra Sky Marathon jest częścią Tatrzańskiego Festiwalu Biegowego, który odbędzie się 24 lipca na terenie Gminy Kościelisko i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Obok wymagającego maratonu górskiego, którego 42-kilometrowa trasa przebiega w dużej mierze na wysokości powyżej 2000 m n.p.m., w ramach wydarzenia organizowane są także: 18-kilometrowy Tatra Trail i rodzinny Bieg Świstaka.

 

„Tatra Sky Marathon to jedna z niewielu okazji w Polsce do rywalizacji na trudnych technicznie szlakach w terenie wysokogórskim. Podczas biegu nie brakuje odcinków z dużą ekspozycją, suma przewyższeń na podbiegach wynosi ponad 3500 m, a ich średnie nachylenie to ok. 30 stopni. Najtrudniejsze miejsca są wyposażone w łańcuchy i liny poręczowe oraz zabezpieczone przez TOPR. Z pewnością do rywalizacji w takich warunkach trzeba się odpowiednio przygotować, bez względu na to, czy walczymy o pudło, czy naszym celem jest po prostu zmieszczenie się w limicie”

 

– tłumaczy Marcin Rzeszótko z Buff The North Face Team.

 

 Fot. materiały prasowe Buff The North Face Team Poland

 

Dzięki zaangażowaniu marki The North Face w Tatrzański Festiwal Biegowy przez najbliższe dwa miesiące każdy chętny będzie mógł wziąć udział w otwartych treningach w Tatrach i na terenie gminy Kościelisko. Bezpłatne spotkania poprowadzą Marcin Rzeszótko oraz Magda Krzeptowska z Buff The North Face Team Poland i będzie to doskonała okazja do przygotowania do startów nie tylko w czasie Festiwalu, lecz także innych biegów górskich. Krótką filmową relację z pierwszego treningu, który odbył się 16 maja, znaleźć można TUTAJ.

 

Do wspieranego przez The North Face teamu biegowego należą obecnie także: Paulina Tracz, Monika Węgrzyn, Marcin Kubica i Michał Dudczak.

 

Fot. materiały prasowe Buff The North Face Team Poland

 

Z zawodnikami i zawodniczkami będzie można spotkać się na stoisku The North Face w czasie Tatrzańskiego Festiwalu Biegowego. W tym samym miejscu będzie można skorzystać z wyjątkowej okazji do przetestowania obuwia z linii The North Face VECTIV™, a więc produktów, z których korzystają w czasie startów i treningów m.in. biegacze z Buff The North Face Team czy tacy zawodnicy i zawodniczki jak Pau Capell i Fernanda Maciel.

 

Więcej informacji na temat kolekcji biegowej The North Face znaleźć można na stronie: www.thenorthface.pl.

 

Buff The North Face Team:Tatrzański Festiwal Biegowy:


 

Informacja prasowa Buff The North Face Team Poland

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-06-21
BIEGI GÓRSKIE
 

11. Ultramaraton Babia Góra przeszedł do historii!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-02-06
BIEGI GÓRSKIE
 

Poczuj magię Babiej Góry! – 11. Ultramaraton Babia Góra

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com