facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-04-07
 

Bieg GRINGO TRAIL RUNNING - zaproszenie

Z uwagi na żałobę narodową zdecydowaliśmy o przełożeniu biegu Gringo Trail Running z 17 kwietnia na późniejszy, prawdopodobnie majowy, termin. W imieniu organizatorów cyklu Salomon Trail Running z góry dziękuję za zrozumienie.
Areną zmagań amatorów biegania w terenie będą morenowe wzgórza otaczające Gdynię – miasto, gdzie nowoczesne centrum jest na wyciągnięcie ręki od terenów wprost idealnych dla uprawiania sportów outdoorowych – w tym biegów trailowych.

Na uczestników czeka 10 km urozmaiconej, malowniczej trasy poprowadzonej  w pięknych, pagórkowatych lasach.  Wyniki z tej trasy liczą się do ogólnej klasyfikacji cyklu.
Dodatkowo, dla tych, którzy są nastawieni bardziej rekreacyjnie i chcą potraktować bieg jako okazję do wypoczynku na łonie przyrody, przewidujemy krótszą trasę (3,7 km) o niewielkiej trudności.

Podstawowe informacje:

Start biegu: sobota , 17.04.2010, godz. 10.00. - UWAGA! ZMIANA TERMINU!
Baza zawodów: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Wolności 22 b, Gdynia

Szczegóły organizacyjne będą podawane na bieżąco na stronie: www.gringo.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - dla pierwszych trójek w kat. M i K nagrody rzeczowe w formie bonów o łącznej wartości min. 3 000 zł, losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich startujących (m.in. monitor pracy serca firmy Suunto).

Wpisowe 15 zł płatne przed startem przy rejestracji, dla osób, które zarejestrują się wcześniej mailowo i dokonają wpłaty na konto – 10 zł.

Zapraszamy szczególnie gorąco reprezentacje szkół, uczelni czy klubów – przewidziane zniżki we wpisowym.

Zapraszamy do Gdyni!
 Bieg GRINGO TRAIL RUNNING - zaproszenie
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com