facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

"Bezpieczny Kazbek" ze wsparciem sprzętowym od AURA by Yeti

"Bezpieczny Kazbek" to z pewnością niesamowita inicjatywa. Grupa polskich ratowników stworzyła bazę na zboczu Kazbeku (5033 m n.p.m.) z ambulatoriom i centrum ratunkowym. Ratownicy poświęcają własny czas, pieniądze i wiedzę by dbać o bezpieczeństwo turystów przez cały sezon. Dzięki wsparciu udzielonego przez markę AURA by Yeti, cała ekipa ratowników związanych z projektem, stacjonująca w Gruzji, została wyposażona w kurtki TORRE, śpiwory i akcesoria. Brawa dla producenta za podjętą inicjatywę! 

Więcej informacji o projekcie "Bezpieczny Kazbek" znajdziecie na oficjalnym profilu na FB inicjatywy. Ratownicy informują za pośrednictwem niego o prowadzonych akcjach w rejonie, warunkach pogodowych oraz najciekawszych przejściach. Jeśli interesujecie się wydarzeniami dziejącymi się na najpopularniejszej górze w Gruzji to zdecydowanie polecamy śledzenie proflu. ;-)

 

 

A jeśli macie w swoich planach bądź rozważacie zdobycie Kazbeku, to zapraszamy do lektury najnowszego numeru GÓR, w którym Monika Witkowska przygotowała prawdziwe "wademekum zdobywcy" - znajdziecie tam patenty na tanie noclegi, praktyczne informacje co do wyposażenia i możliwości skorzystania z usług lokalnych przewodników wysokogórskich. 


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-03-28
GÓRY
 

Wielkie Solisko na dwa sposoby

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-14
GÓRY
 

Poszukiwania

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-09
GÓRY
 

Tam, gdzie nie zaglądają kruki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-07
GÓRY
 

HIS – czeska alternatywa

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com