facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-03-12
 

Bergson Winter Challenge 2005 zakończony

Zakończył się Zimowy Rajd Ekstremalny - Bergson Winter Challenge 2005. W sobotę (5 marca) na rynku w Kłodzku odbywał się uroczysty festyn zorganizowany specjalnie na zakończenie zawodów.


Zakończył się największy w Europie Zimowy Rajd Ekstremalny - Bergson Winter Challenge 2005.

W sobotę (5 marca 2005 od godziny 17.00) na rynku w Kłodzku odbywał się uroczysty festyn zorganizowany specjalnie na zakończenie zawodów. Na scenie stanęły "gwiazdy" rajdu: najtwardsi, najbardziej wytrzymali zawodnicy, ci wszyscy, którym udało się pokonać trasę Speed oraz Masters - w sumie 62 osoby, które ukończyły rajd, wyróżnione i docenione za nieprawdopodobny wysiłek, za wspaniałą walkę i wielkie sportowe zwycięstwo.
Wydarzeniu od samego początku towarzyszyła wspaniała atmosfera. Władze Miasta Kłodzka oraz Lądka Zdrój wraz z organizatorami gratulowali zawodnikom wspaniałych sukcesów i życzyli wielu następnych.
Wielki ukłon należy się również organizatorom, dzięki którym, kolejna już edycja Rajdu Bergson Winter Challenge 2005 to wyróżniające się w Europie, zakwalifikowane w tym roku do Pucharu Świata zimowe wydarzenie sportowe klasy Adventure Racing, zdobywające coraz większą popularność tak w kraju jak i zagranicą.

Zimowy rajd ekstremalny, rok rocznie zdobywa sobie coraz to więcej nowych sympatyków. To właśnie pod czujnym okiem organizatorów zimowe zawody, są interesującym wydarzeniem już nie tylko dla zawodników, ich rodzin i przyjaciół, ale coraz częściej również osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem sportów ekstremalnych.

Więcej o rajdzie można dowiedzieć się z kalendarium oraz ze strony www.adventurerace.pl

Informacja prasowa, dn. 9 marca 2005 roku

11-03-2005

(kb)

 

 

 

 

 


 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2021-12-01
GÓRY
 

Rusza Akademia GOPR!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-11-12
GÓRY
 

Nowa droga Ukraińców na Annapurnie III

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com