facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-08-15
 

BERGSON stawia na rowery

W firmowych sklepach BERGSON od sierpnia oferowana jest limitowana seria wyczynowych rowerów górskich...


W firmowych sklepach BERGSON od sierpnia oferowana jest limitowana seria wyczynowych rowerów górskich FITZ ROY i dualowych STONEHENGE oraz linia odzieży rowerowej BIKE TEAM.

Tam, gdzie w grę wchodzą ekstremalne przeciążenia, nie ma miejsca na kompromisy, o czym doskonale wie każdy użytkownik lubiący szaleńczą jazdę na rowerze.

BERGSON FITZ ROY to sportowy rower MTB. Wyposażony jest w 27-biegowy napęd SHIMANO DEORE, lekkie koła i amortyzowany widelec RST OMEGA. Dzięki temu to rowerzysta, a nie projektant drogi, decyduje o kierunku jazdy.
Lekka, mocna rama aluminiowa, hamulec tarczowy z przodu, V-brake SHIMANO MR420 z tyłu, prosta kierownica i sportowe siodło to atuty, które wykorzystać można na każdej nawierzchni. Asfalt, bite polne drogi, górskie szlaki to arena do jazdy na BERGSON FITZ ROY.

Dualowy rower BERGSON STONEHENGE wytrzyma setki skoków i lądowań. Zbudowany jest na mocnej, aluminiowej ramie z rur o potężnych przekrojach, ze wzmocnieniami wycinanymi CNC. Rama wspomagana amortyzowanym widelcem gwarantuje bezkompromisowe pokonywanie wszelkich przeszkód. Napęd z komponentów SRAM SX5 oferuje osiem przełożeń, za hamowanie odpowiada mechaniczny hamulec tarczowy z przodu i V-brake z tyłu. Koła złożone na mocnych obręczach stożkowych aluminiowych i bardzo szerokich oponach.

- Wielu użytkowników odzieży i sprzętu marki BERGSON pytało nas o linię rowerową. Postanowiliśmy wyjść im na przeciw - mówi Grzegorz Tryba, prezes ACM, wyłącznego dystrybutora marki BERGSON w Polsce. - Limitowana seria, która właśnie trafiła do naszych sklepów, została stworzona do jazdy wyczynowej, ale świetnie sprawdzi się również w zaawansowanej jeździe rekreacyjnej.

Uzupełnieniem rowerowej kolekcji BERGSON są koszulka i spodenki BIKE TEAM, wykonane z oddychającego materiału najwyższej klasy. Przy zakupie roweru, koszulkę otrzymamy w prezencie.Ceny produktów limitowanej serii rowerowej:

Rower FITZ ROY - 2499 zł (koszulka dodawana jako prezent)
Rower STONEHENGE - 1599 zł (koszulka dodawana jako prezent)
koszulka BIKE TEAM - 169 zł
spodenki BIKE TEAM - 199 zł

Więcej: www.bergson.pl

(kg)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com