facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Berger w Tessinie

Stało się już chyba tradycją, że kilka razy w sezonie Marcin Berger (adidas, Kotłownia, Santa Cruz Team) wybiera się na szwajcarskie kamyki przetestować, czy nowatorskie metody treningowe zdały egzamin. Tej zimy najwyraźniej znów się udało trafić z formą.
 
 

Marcin Berger. Fot. Maciej Gajewski gajewski-foto.comTygodniowa akcja w Tessinie zaowocowała pokonaniem dwóch 8A+. Najpierw w Cresciano padł Frank`s Wild Years, a kilka dni później, już w Chironico La Soucoupe. Ruchy na obu tych przystaweczkach możecie obczaić na poniższym filmiku od Mondeta. Choć znając profesjonalne podejście Marcina do tematu już niedługo powinniśmy spodziewać się autorskiej filmowej relacji z podbojów.Z nieco łatwiejszymi bulderkami uporali się stali rezydenci westowych spotów. Wojtek "Mr. Fontainebleau" Roj pyknął jeden z największych klasyków Bas Couvier: Berezina 7C. Chwilę później dorzucił do tego trudniejsze combo: Berezina-Carnage 7C+.

Z kolei nasz człowiek na Wyspach Dawid Skoczylas wytyczył autorską nowość Dawn of the Titans 7C+ w grotce gdzieś w Południowej Walii. Jeszcze przed nowym rokiem Dawid w tej samej grotce przeszedł Lou South 8A.


Źródło: bouldering.pl
Weronika Biernacka
 
2019-01-17
WSPINACZKA SPORTOWA
 

11-letni Max Bertone idzie w ślady siostry - 13x 7C-8A+ w Rocklands!

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
Weronika Biernacka
 
2019-01-07
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Kolejne zdobycze 13-letniej Oriane Bertone w Rocklands - 2x8A i 8A+!

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
2019-01-05
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Marcello Bombardi powtarza "Estado Critico" 9a w Siuranie!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com