facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2006-04-05
 

Barwny świat skał (7 kwietnia, Racibórz)

Prezentacja, którą zobaczymy zawiera plon kilku sesji stworzonych, aby przybliżyć piękno i koloryt skał.


Raciborskie Centrum Kultury, Grupa Rosynant i pub "Koniec Świata" serdecznie zapraszają w piątek 7 kwietnia na kolejne spotkanie z cyklu "Świat bliższy niż myślisz"

Tym razem gościem będzie Aleksander Skoczek, który zabierze nas w "Barwny świat skał". O godz. 18.00 otwarcie jego wystawy w Galerii Kopyto, a o 19.00 w sali kameralnej D.K. "Strzecha" (ul. Londzina 38 w Raciborzu) odbędzie się jego
slajdy-show o takim samym tytule (wstęp: 3 zł).


Alek Skoczek, to dawny znajomy Grupy Rosynant, pochodzący z Rybnika, obecnie pracujący i mieszkający w Anglii.

Ma 33 lata, zwiedził 24 kraje europejskie, ma na koncie kilka niezwykłych, objazdowych wypraw. Specjalizuje się w docieraniu do rzadko odwiedzanych zakątków, gdzie o Polakach wprawdzie czasami słyszano, ale ich nie widziano.

Prezentacja, którą zobaczymy zawiera plon kilku sesji stworzonych, aby przybliżyć piękno i koloryt skał. Te zaś - jak podkreśla - są niemal wszędzie, nie tylko w górach. Aczkolwiek tam potrafią kalejdoskopem barw przyćmić niejedno fotograficzne doznanie rodem z nizin. Materiał, jaki zaprezentuje pochodzi z Anglii (Lake District i wschodnie wybrzeże), Francji, Hiszpanii, Słowacji, Chorwacji, Włoch i Portugalii.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy, a potem na pokaz i... pogawędkę o najciekawszych i najzabawniejszych przygodach, jakie spotkały go podczas barwnych włóczęg.


Dawid Wacławczyk

 

 

 

 

 


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com