facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-10-25
 

Bardzo dziki zachód

Zapraszamy na fascynującą podróż do zachodniej części Stanów Zjednoczonych, od równin Iowy i Nebraski, przez krainę Siuksów, pełną bizonów Dakotę, do Kolorado i Wyoming, następnie przez Góry Skaliste aż do Utah.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 29.10.2013 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Odwiedzimy Mormonów w Salt Lake City, a także najsłynniejsze Parki Narodowe tego stanu. Pojedziemy na południe, aż do Arizony, aby obejrzeć zachód słońca nad Wielkim Kanionem. Pokonamy bezdroża Nevady i spędzimy kilka nocy w Las Vegas. Później przekroczymy granicę Kalifornii, gdzie zatrzymamy się na dłużej, odwiedzając Dolinę Śmierci, Yosemite, Sekwoje, Los Angeles i San Francisco. Kontynuujemy wybrzeżem przez Oregon, by dotrzeć do Góry Świętej Heleny. Dowiemy się, dlaczego Seattle to amerykańska stolica samobójców i z czego jeszcze zasłynęła okolica. Po tak długiej podróży należy się też kilka dni relaksu na Hawajach, prawda?Piotr Gurgul - krakus, programista, początkujący naukowiec i przedsiębiorca. Absolwent UEK i AGH. Uwielbia łączyć pracę z podróżowaniem i w ten oto sposób pomieszkał już na 4 kontynentach. Obecnie współtworzy portal współpracy studenckiej www.mailgrupowy.pl, który stanowi bezpieczną alternatywę dla grupowych skrzynek na Gmailu, grup Facebookowych itd.

Wstęp wolny!


Więcej informacji na www.facebook.com/TKN.Wagabunda

 

Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com