facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-01-07
 

Bal Karnawałowy Nieskończoność (11 stycznia, Zakopane)

Dochód z imprezy w całości przeznaczony zostanie na wsparcie młodej zakopianki, która w zeszłym roku uległa poważnemu wypadkowi podczas wspinania.


W najbliższy piątek 11 stycznia, w willi Chochlik w Zakopanem (dawna Galeria Burzca, ul. Piaseckiego 14) odbędzie się charytatywny kostiumowy Bal Karnawałowy Nieskończoność.

Dochód z imprezy w całości przeznaczony zostanie na wsparcie młodej zakopianki, która w zeszłym roku uległa poważnemu wypadkowi podczas wspinania.

Rok temu w Chochliku odbył się bal Teoria Względności, podczas którego zbierano pieniądze dla 29-letniej Ani Król. Pięć lat temu nagły zawał pnia mózgu spowodował u niej utratę wszelkich fizycznych możliwości organizmu, a także utratę mowy. Dla przyjaciół Ani był to wielki cios, tym bardziej, że tragedia ta dotknęła osobę pełną życia, przewodniczkę tatrzańską i taterniczkę. Podczas bardzo udanej imprezy udało się zebrać spore środki, które Ania przeznaczyła na sprzęt rehabilitacyjny.

Ania nie przestaje pomagać innym nawet w obecnej sytuacji, pomimo swojej choroby - bowiem dochód z tegorocznego balu chce przeznaczyć dla swojej 27-letniej przyjaciółki i partnerki wspinaczkowej Renaty, która w marcu 2007 roku uległa poważnemu wypadkowi podczas wspinaczki w Tatrach i z powodu złamania kręgosłupa nie może chodzić. Zebrane w czasie balu pieniądze chciałaby przeznaczyć na sprzęt, który ułatwi jej poruszanie się.

Bal rozpoczyna się o godz. 19. Wstęp 10 zł (dla przebranych) lub 20 zł (dla nieprzebranych). Podczas imprezy zaplanowano aukcję dzieł sztuki i loterię. Naprawdę warto się wybrać, bo i cel szczytny i impreza fantastyczna.

Biuro Organizacyjne
Spotkań z Filmem Górskim
biuro@spotkania.zakopane.pl
www.spotkania.zakopane.pl 

2008-01-07

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com