facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-04-26
 

Azja Południowo-Wschodnia w Zejmanie (28 kwietnia, Gdańsk)

Bałtyckie Bractwo Żeglarzy oraz gospodarz imprezy Michał Kochańczyk zapraszają do Międzynarodowego Klubu Morza Zejman na Wyspie Spichrzów przy ul. Motławskiej w Gdańsku na kolejny Wieczór Podróży i Przygody.
W środę 28 kwietnia 2010 roku o godzinie 19.00 wraz z podróżnikami Ewą Kiełsznią i Rafałem Zarembą wybierzemy się do Azji Południowo-Wschodniej.

U progu zimy półwiecza, 16 grudnia 2009 roku trafiliście do "Zejmana" na kolejny Wieczór Podróży i Przygody, by spotkać się z Ewą, Rafałem i ich azjatycką podróżą. Niestety duchy przegryzły kabel i zabrakło prądu, przez co przy świeczkach, z zapartym tchem, mimo braku ilustracji, słuchaliśmy niezwykle ciekawej opowieści. Przyszedł jednak czas, by w najbliższą środę powtórzyć spotkanie i na ekranach ujrzeć tę barwną długą eskapadę.

Przypomnijmy:


Na podróżniczy szlak wyruszyli jesienią 2008 roku, była to ich pierwsza tak długa wyprawa. bardzo dokładnie się do niej przygotowali. W ciągu siedmiu miesięcy odwiedzili dziewięć krajów: Tajlandię, Laos, Kambodżę, Wietnam, Malezję, Singapur, Indonezję, Filipiny i Brunei. Udało się im zdobyć dwa najwyższe szczyty regionu, Fansipan w Wietnamie (3143 m n.p.m.) oraz Mount Kinabalu (4095 m n.p.m.). Jak mówią, każdy dzień tej podróży obfitował w przygody. O kilku najciekawszych opowiedzą nam podczas spotkania w Zejmanie.

Bardziej niecierpliwi mogą zerknąć na relację podróżników zamieszczoną na stronie: www.thesightseekers.org.

UWAGA! Obowiązują karnety lub 2 zł do skarbonki przy wejściu. Członkowie klubu Zejman z opłaconymi składkami za 2010 rok wstęp bezpłatny!

Źródło: ceneria.pl

 Azja Południowo-Wschodnia
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com