facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Avatarki’ds 2018 - Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych - wyniki i relacja

7 edycja słynnych już na całą Polskę zawodów Avatarki'ds właśnie dobiegła końca. Na starcie zjawiło się prawie 140 zawodników i zawodniczek. Zaskoczył nas wiek najmłodszych uczestników (4,5 lat) zatem drżyjcie starszaki na rosnącą nam kadrę :-)

Fot. FB Centrala Ruchu Avatar


Trzeba przyznać, że dzieciaki mają tę moc! Ogrom zabawy, śmiechu ale i wspinania i współzawodnictwa. Atmosfera była naprawdę świetna. Nagrody zostały rozlosowane spośród wszystkich kategorii wiekowych, medale i puchary wręczone całemu podium, a poniżej możecie znaleźć wyniki i sami ocenić jaki rośnie nam narybek wspaniałych wspinaczy:

 


Fot. FB Centrala Ruchu Avatar

 

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Rywalizacja była pierwsza klasa!!! Poziom zawodników i ich umiejętności rośnie razem z nimi. :-) Nie zbrakło emocji, łez, śmiechu, wspinania ale i zabawy. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że w przyszłorocznej edycji widzimy się w komplecie (a nawet poszerzymy grono o nowych adeptów tego sportu). Wielkie dzięki dla małych wspinaczy oraz ich Rodziców i Trenerów - bez Waszego wsparcia nie rosło by tak zacne grono obiecujących sportowców! Dziękujemy również Routsetterom, którzy wspaniale zadbali o odpowiednią trudność i jakość dróg, jak również asekurantom dzięki którym zawody mogły odbyć się w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Oczywiście nie obeszło by się bez wsparcia Patronów Medialnych i Sponsorów: Polski Związek Alpinizmu, Polar Sport, Berserk, iBrom, OKAIDI, Wydawnictwo ZNAK, Wspinanie.pl, Climb.pl, GÓRY Górski Magazyn Sportowy. Współpraca z Wami to dla nas czysta przyjemność.

 

Fot. FB Centrala Ruchu Avatar

 

Przy okazji zapraszamy na kolejne zawody, które organizuje AVATAR już za dwa tygodnie. Zmagać się tym razem będą "starszaki" (Mistrzostwa Polski w Trójboju Olimpijskim młodzików, juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców) w nowej dyscyplinie tj. w  TRÓJBOJU OLIMPIJSKIM (29.06-1.07.2018 Kraków Avatar Centrala Ruchu ul. Centralna 51).

 

Źródło: Informacja prasowa Centrala Ruchu Avatar

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-04-15
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Baza informacji o ptasich gniazdach

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
2021-03-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Pierwsze 9b+ w Siuranie - Will Bosi prowadzi "King Capella"

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
Weronika Biernacka
 
2020-12-17
WSPINACZKA SPORTOWA
 

‘Madame Ching’ 9b - tyrolska nowość Angeli Eiter

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com