facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-01-29
 

Autostopem z Łodzi do Istamułu

Klub Podróżników Keja w Łodzi zaprasza sympatyków podróży na pokaz slajdów Marcina Erbela: "AUTOSTOPEM Z ŁODZI DO ISTAMBUŁU".
Pamiętam to jak dziś, kiedy zaświtała mi w głowie myśl, żeby jechać autostopem przed siebie w stronę Gruzji. Tylko jedna osoba z moich znajomych od razu bez wahania przystała na ten pomysł – mój przyjaciel Adam. No i zaczęło się… powolne kolekcjonowanie sprzętu na drogę… To była nasza pierwsza wyprawa tego typu i od razu dowaliliśmy z grubej rury! Ale nie żałujemy!

Autostop nauczył mnie tego, że nigdy nie należy się poddawać. Nawet w chwilach największego zwątpienia, choroby, czy też w sytuacjach skrajnych, każdy (jeżeli tylko chce – a chcieli!) może nam pomóc.. i pomagał!

Nasza podróż trwała niecałe 3 tygodnie. Przebyliśmy ponad 4200 km i udało nam się zwiedzić takie miasta jak: Szeged (Węgry), Belgrad (Serbia), Edirne oraz Istambuł (Turcja). Po drodze zaliczyliśmy masę niesamowitych przygód, poznaliśmy grono arcyciekawych ludzi i nasłuchaliśmy się jeszcze bardziej interesujących historii. Wielokrotnie spotkaliśmy się z pomocą, wielokrotnie pomagaliśmy i my. Postaram się chociaż w części przbliżyć Wam to jak niesamowite szczęście mieliśmy w drodze i opowiedzieć o tych miejscach i ludziach.


Zapraszam
Marcin Erbel

29 stycznia o 19:45
Keja Pub
Łódź, Kopernika 46


Po zakończeniu pokazy slajdów tradycyjne śpiewanki przy świecach oraz losowanie nagród ufundowanych przez naszych partnerów.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com