facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

ATACAMA/PAJAK

Transportowo-wyprawowy profesjonalny plecak z bocznymi kieszeniami skrzelowymi, płaską kieszenią przednią i wbudowanym pokrowcem przeciwdeszczowym.


Transportowo-wyprawowy profesjonalny plecak z bocznymi kieszeniami skrzelowymi, płaską kieszenią przednią i wbudowanym pokrowcem przeciwdeszczowym. Klapa plecaka po odpięciu służy jako dodatkowy plecaczek. Asymetrycznie przyszyte taśmy boczne pozwalają na przypięcie ekwipunku także z przodu plecaka. Komin z taśmą do kompresji ładunku  zaciągany na solidny stoper KING CORD LOCK. Cały plecak można podzielić na dwie niezależne komory z przegrodą zaciąganą linką ze stoperem. Z przodu kieszeń skrzelowa, szpejarki i uchwyty na czekan (klamra ALPINE CLIP). W pasie piersiowym gwizdek alarmowy. Optymalny transfer obciążenia z kręgosłupa na biodra, maksymalnie efektywna wentylacja i ekstremalnie prosty system regulacji to główne zalety systemu nośnego FFS zastosowanego w Atacamie.
Elementy składowe: stelaż "pi" kształtny z utwardzonego aluminium, dwa pionowe płaskowniki połączone poprzeczką, suport przesuwny góra-dół umożliwia precyzyjne ustawienie długości pleców. Pas biodrowy składający się z trzech warstw - od wewnątrz miękka przewiewna pianka PU oparta na sztywnej piance polietylenowej wzmocnionej po bokach "szablą" z ABS. Anatomicznie ukształtowane pasy barkowe - miękka pianka PU i twarda pianka PE na zewnątrz. Miejsca kontaktu systemu z ciałem wyłożone odprowadzającą nadmiar ciepła i potu dzianiną 3D MESH.

Plecak objęty jest pełną 5-letnią gwarancją i dożywotnim serwisem (szczegóły na www.pajak.com.pl).

Sugerowana cena detaliczna: 520 zł.


7-8 (122-123) 2004

(kb)Pajak Sport, Bielsko-Biała, www.pajak.com.pl
Goryonline
 
2019-03-06
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Shake proteinowy / Bakoma

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-24
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty Wildhorn GTX / Meindl

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-23
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Naczynia Alpha Pot / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-22
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Mata Comfort Plus S.I. / Sea To Summit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Kije Carbonium ALP Speed / Salewa

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com