facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

ATACAMA II/PAJAK

System nośny FAST FIT SYSTEM – FFS umożliwia w prosty sposób, przy pomocy klamer samozaciskowych, szybkie i precyzyjne ustawienie wysokości pasów barkowych w zależności od wzrostu użytkownika.


Duży plecak wyprawowy, pojemność całkowita - 85 l w tym: komora główna z czapką - 70 l komin - 15 l. Główne jego cechy to: wygodny dostęp do bagażu od frontu przez otwieraną na solidny zamek klapę zaopatrzoną w kieszeń i expander z gumowej linki; podnoszona i odpinana czapka z kieszenią z tyłu i kieszenią z siatki od spodu (czapka może być użyta jako podręczny plecak), na czapce taśmy do mocowania raków itp.; komin ściągany linką ze wzmocnionym stoperem; taśma do kompresji ładunku nad kominem; podział na dwie niezależne komory przedzielone przegrodą zaciąganą linką ze stoperem; boczne taśmy do mocowania dodatkowego ekwipunku, nart itp. oraz do stabilizacji ładunku; dwa uchwyty na czekan; pokrowiec przeciwdeszczowy chowany w podwójnym dnie.

System nośny FAST FIT SYSTEM – FFS umożliwia w prosty sposób, przy pomocy klamer samozaciskowych, szybkie i precyzyjne ustawienie wysokości pasów barkowych w zależności od wzrostu użytkownika. Stelaż w kształcie litery „pi” daje się kształtować indywidualnie do profilu pleców. Przesuwający się płynnie po stelażu suport wykonany został z płyty z zagęszczonego polietylenu HDPE z zabudowanymi po bokach w miejscu kontaktu z plecami poduszkami z solidnej 3 cm pianki PU; pomiędzy poduszkami szeroki tunel wspomagający wentylacje pleców, trójwarstwowy pas biodrowy (od wewnątrz miękka pianka PU oparta na sztywnej piance PE, dodatkowo usztywnionej szablą z płyty ABS - stanowiącej najistotniejszy element całego systemu FFS, poduszka lędĽwiowa z solidnej 3 cm pianki PU w dolnej części zabezpieczona pasem z miękkiego NUBUKU chroniącego wyściółkę). Wszystkie elementy w miejscu kontaktu z ciałem wyścielone są antypotną dzianiną dystansową 3D-MESH.

Waga plecaka: ok. 2800 g.

Tkanina zasadnicza: CORDURA DU PONT 1100D

Sugerowana cena detaliczna: 598 zł.

3 (130) 2005

(kb)Pajak Sport, Bielsko Biała, www.pajak.com.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2018-02-21
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Kurtka Ortles Hybrid 2 PRL M Jacket / Salewa

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-02-18
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Buty X ALP MTN GTX / Salomon

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-02-16
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Koszulka Evolution Warm / Odlo

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-02-14
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Sweter Devold Nansen / Devold

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-02-12
SPRZĘT - PRODUKTY
 

Raki Serac / Black Diamond

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com