facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-04
 

Asia Trip 2013 w TKN Wagabunda

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 05.11.2013 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy do Azji Południowo-Wschodniej, gdzie odbyliśmy 2,5-miesięczną podróż po Indonezji zadymionej goździkowymi papierosami, Malezji będącej autostopowym rajem i Tajlandii, gdzie słowo "impreza" to mało…

Pokażemy wam jak pozornie zakazane rzeczy stają się codziennością. Jak zakumplować się z strażnikami parku narodowego i nocować na rajskich wyspach, gdzie nikt poza nami od kilku lat nie został na noc, jak dostać sie na prywatną wyspę milionera z 60 osobami obsługi, czy jak profesjonalnie zgubić się w najstarszej dżungli w Malezji. Będziemy pływać promami, rozwalać się skuterami na prostej drodze, a czasami nawet o ścianę! Podróżować autostopem i marzyć!

Pokażemy wam dwóch totalnie różnych od siebie ludzi we wspólnej podróży:

Paweł Krzepina - krakus, freelancer, realizator filmowy, podróżnik. Lubiący pizze i nocne życie miasta. Absolwent Krakowskiej Szkoły Filmu i Komunikacji Audiowizualnej, były wychowanek i lider Stowarzyszenia SIEMACHA. Nie posiada samochodu, za to zjechał już ponad 150 tys. km w niespełna 3 lata przez 18 krajów Eurazji. 
www.poznajesztomiejsce.pl

Daniel Malajowicz - niepoprawny marzyciel, autostopowicz, survivalowiec, górołaz i podróżnik. Współtwórca powstającego właśnie Stowarzyszenia Autostopowego i nowego portalu Podróżniczo-Autostopowego. Organizator Trzech Ogólnopolskich Zlotów Autostopowych, uśmiechnięty absolwent politologii, i niespełniony dziennikarz.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wyprawy

  

 

Więcej na www.wagabunda.krakow.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com