facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-06-28
 

Arne Arens nowym wiceprezesem The North Face EMEA

Arne Arens, dotychczasowy dyrektor sprzedaży The North Face EMEA, został mianowany wiceprezesem The North Face dla regionu EMEA. Na nowym stanowisku zastąpił Timo Schmidt - Eisenharta, który zajmie się inną marką VF - Timberland Europe.
Bardzo się cieszę, że dostałem szansę dalszej pracy nad rozwojem The North Face w Europie i budowania pozytywnych relacji z naszymi klientami. Moi poprzednicy stworzyli bardzo solidne podstawy i dołożę wszelkich starań, aby The North Face pozostał marką nr 1 we wszystkich krajach EMEA - skomentował swój awans Arens.

Timo Schmidt-Eisenhart, który w latach 2007 - 2010 także zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży, a później jako wiceprezes The North Face EMEA był odpowiedzialny za prowadzenie silnej marki i rozwój kluczowych rynków europejskich przynaje, że ze spokojem oddaje stery Arensow - Po pięciu latach w The North Face, w tym dwóch latach na stanowisku wiceprezesa, cieszy mnie możliwość pracy z inną marką VF. Jednocześnie jestem pewien, że ze swoim niesamowitym doświadczeniem, pasją i wiedzą na temat rynku outdoorowego Arne jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

fot. TNF
Arens, do czasu mianowania swojego następcy, nadal będzie nadzorował europejski dział sprzedaży. Schmidt-Eisenhart przeniesie się natomiast do siedziby głównej marki Timberland w Wielkiej Brytanii.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com