facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-11-16
 

Annapurna IV: zakończenie wyprawy

Niestety, warunki nie pozwoliły na kontynuowanie akcji na Annapurnie IV i chłopaki podjęli decyzję o zakończeniu wyprawy. 

Kochani. Ze względu na warunki w górach postanowiliśmy oficjalnie zakończyć naszą wyprawę. Jakakolwiek działalność górska na poludniowej scianie AIV wiązałaby się z niewytłumaczalnym zagrożeniem którego chcielibyśmy uniknąć. Góry w tym sezonie dały nam zbyt wiele obrywowych ostrzeżeń by zaryzykować. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz projekt i trzymali kciuki za jego powodzenie. Każdy, kto podąża swoja drogą w górach, wodzie czy tez w powietrzu wie, że niekiedy wyrasta przed nami przysłowiowa ściana, której w tej właśnie chwili nie dajemy rady. Ale to przecież dzięki nim stajemy się mocniejsi, chcemy być jeszcze lepsi. Niebawem dowiecie się o kolejnych naszych projektach, ponieważ droga, która sobie obraliśmy może jest i wyboista ale też najwspanialsza na świecie.


Wierzymy że nadal będziecie z nami. Spotkamy się na zapowiedzianej przed wyprawą imprezie integracyjnej (początek 2016 roku). W ciągu dwóch tygodni prześlemy na wskazane w przelewach adresy e-mail wszelkie informacje o spotkaniu. Dla wszystkich pozostałych również mamy zaproszenie. O szczegółach napiszemy niebawem.


Przygotowaliśmy dla Was w bazie mobilnie krótki nastrojowy clip, do zobaczenia wkrótce!


Trzymajcie się ciepło,

Marcin Yeti Tomaszewski - spisujący relacje z wyprawy.
Janusz Gołąb 
Michał Król

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-13
GÓRY
 

Andrzej Bargiel - Khumbu Icefall

Komentuj 0
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2016-12-20
GÓRY
 

7 dni na północnej ścianie Eigeru

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-07-25
GÓRY
 

Koniec polskich wypraw na K2 i Gasherbrum I

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com