facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Ambasadorzy „Naszych Skał” wkraczają do akcji!

Pamiętacie kampanię reklamową „Naszych Skał” z lat 2010-2011? Tę, w której wystąpili Wojtek Kurtyka, Kinga Baranowska, Adam Pustelnik, Edyta Ropek i Łukasz Dudek, którzy wspominali, jakie polskie rejony skałkowe są im szczególnie bliskie i apelowali o udzielenie wsparcia Inicjatywie Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”, dbającej o dostęp do naszych rejonów wspinaczkowych?

Z przyjemnością informujemy, że kampania doczekała się kontynuacji – z udziałem Ambasadorów z najwyższej, wspinaczkowej półki! Oto oni:

 


Sobek Czechowski to spec od wspinania na długich, honornych, często horrorystycznych, piaskowcowych drogach. Nieobce mu też jest wspinanie sportowe na wysokim poziomie.

 

 

Łukasz Dudek, który jest z nami od lat, to najbardziej uniwersalny polski wspinacz, z imponującą listą przejść w górach, skałach i na bulderach. Miłośnik polskiego wapienia, na koncie ma większość jurajskich ekstremów.

 

 

Marcin Dzieński przez najbliższy rok będzie cieszył się razem z nami tytułem Mistrza Świata w czasówkach. Ostatnio pracuje też nad mocą bulderową, czasami odwiedzając podtarnowskie ogródki skalne.

 

 

Olga Kosek dołączyła do nas po świetnej serii startów w zawodach Lodowego Pucharu Świata, jest też jedną z liderek w polskim wspinaniu na własnej asekuracji oraz dry-toolingu.

 

 

Karolina Ośka od kilku lat jest jedną z najlepiej wspinających się dziewczyn w skałkach, ostatnio do swojego wykazu dołożyła świetne przejścia w górach – wystarczy wspomnieć pierwsze przejście kobiece Filara Kazalnicy.

 

 

 

Gosia Rudzińska wyspecjalizowała się w pokonywaniu trudnych bulderów, zarówno w skale, jak i na zawodach. Ale czasem zdarza się jej związać liną – i wyniki również osiąga znakomite.

 

 

Piotrek Schab to absolutna czołówka światowego wspinania – jest drugim Polakiem, który rozprawił się z trudnościami 9a+ RP i pierwszym mającym na koncie 8c OS. Liczymy na więcej!

 

Sportretował ich na potrzeby kampanii doskonały fotograf Maciek „Lesser” Gajewski. Już w kwietniu ukażą się pierwsze plakaty i reklamy prasowe z naszymi ambasadorami, a w mediach społecznościowych „Naszych Skał” będziemy na bieżąco informować o ich aktywności.

 

 

Przypominamy, że jeśli nie zdecydowaliście jeszcze, której organizacji przekazać tegoroczny 1%, możecie wesprzeć Inicjatywę Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”. Prowadzimy działania dostępowe, poprawiamy infrastrukturę wspinaczkową, wyszukujemy i ubezpieczamy nowe rejony. Bez waszego wsparcia byłoby to niemożliwe.

 

By przekazać 1% podatku na Nasze Skały, należy w deklaracji podatkowej wpisać nr KRS 0000084062 (Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki) a w rubryce cel szczegółowy wpisać:

NASZE SKAŁY.

 

 

Włodzimierz „Jacooś” Porębski

Dyrektor operacyjny

IŚW „Nasze Skały”

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-05-09
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Baza informacji o ptasich gniazdach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-05-06
WSPINACZKA SPORTOWA
 

13 Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-09-02
WSPINACZKA SPORTOWA
 

„Nasze Skały” – prośba o respektowanie zasad w skałkach

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
2021-03-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Pierwsze 9b+ w Siuranie - Will Bosi prowadzi "King Capella"

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com