facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-07-13
 

ALPINUS na targach OutDoor we Friedrischafen

Marka Alpinus powraca na międzynarodową arenę i będzie jednym z wystawców na największych targach outdoorowych w niemieckim Friedrischafen w dniach od 14 do 17 lipca 2011 roku.
Alpinus zaprezentuje kolekcję 2012 z kilkoma rewolucyjnymi produktami.

W tym roku na Targach we Friedrischafen ma pojawić się rekordowa liczba aż 890 wystawców z 38 krajów, którzy nad Jeziorem Bodeńskim będą prezentować najnowsze produkty i rozwiązania, które pojawią się w sprzedaży w 2012 roku. Marka Alpinus między innymi zaprezentuje buty AHREN wykonane z Polartec® Power Shield® Pro. Alpinus jest pierwszą firmą na świecie, która wykorzystuje tę najnowszą generację softshell charakteryzującą się najwyższym poziomem oddychalności oraz wyjątkową odpornością na wodę do produkcji obuwia.

„Oprócz światowej premiery butów z Polartec® Power Shield® Pro zaprezentujemy całą gamę nowości między innymi reaktywowaną kolekcję żeglarską Vasco by Alpinus, całkowicie nową kolekcję typu Fast&Lite ubrań wspinaczkowych, nową kolekcję plecaków” – mówi Zenon Raszyk, przedstawiciel marki Alpinus. – „Wszystkie przygotowane modele cechuje najwyższy poziom technologiczny oraz zaawansowane rozwiązania pomagające osiągnąć najambitniejsze cele sportowe” – dodaje Raszyk.


 

Od kilku lat marka Alpinus z dużymi sukcesami realizuje ideę projektowania kolekcji w ścisłej współpracy z członkami Alpinus Expedition Team. Wybitni sportowcy i globtroterzy testują produkty w najtrudniejszych warunkach pogodowych, są gwarantem jakości i funkcjonalności oraz inspiracji do rozwijania kolekcji. Oprócz profesjonalistów z AET produkty są również testowane przez amatorów i pasjonatów – uczestników Memoriału Piotra Morawskiego, którzy się zakwalifikowali do Alpinus Testing Team.

Więcej na: www.alpinus.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com