facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-12-11
 

AKU Buty BELLAMONT GTX - Dobry Wybór!

Osoby, które śledzą mojego bloga już od dłuższego czasu kilkakrotnie mogły przeczytać o moich niegdyś ulubionych butach miejsko-trekkingowych.

Tekst: Piotr Szałaśny / testyoutdoorowe.pl

 

Osoby, które śledzą mojego bloga już od dłuższego czasu kilkakrotnie mogły przeczytać o moich niegdyś ulubionych butach miejsko-trekkingowych.

 

Były to wysłużone i zasłużone Berghausy Cuerra Cuesta, które niestety już dokonały żywota. To był taki but idealny. Podeszwa i wykonanie takie, że nadawały się na wycieczki piesze po Beskidach, z drugiej strony tak wygodne i nie zwracające specjalnej uwagi, że zwiedzanie miasta czy po prostu załatwianie spraw w urzędzie w nich to nie było nic dziwnego. Takie coś w zasadzie uniwersalnego i bardzo praktycznego. Gdy już wyglądały coraz gorzej zacząłem rozglądać się za godnym zastępcą. Najpierw wybór padł na model Merrell Annex. Buty naprawdę świetne, bardzo wygodne i wytrzymałe ale jednak już typowo, typowo miejskie. W ogóle nie budzące uwagi. Także wciąż szukałem jednak czegoś, co wywołałoby u mnie efekt „wow”. Postawiłem na absolutny hit – Arcteryx Acrux FL, buty, które kosztują 749zł! I co? I mocno się zawiodłem. Po kilku tygodniach, gdy już wiedziałem, że to zdecydowanie nie model dla mnie, jak najszybciej wystawiłem je na Allegro i sprzedałem. I w tym momencie pojawia się bohater dzisiejszego testu – Bellamont GTX od włoskiej marki AKU.

 Kilka miesięcy od otrzymania tych butów chciałbym coś o nich opowiedzieć, nie zdradzając przy tym zawczasu czy faktycznie zastąpiły moje Berghausy...

Czy tak się stało, czytajcie na:
http://www.testyoutdoorowe.pl/testy-2/buty/aku-buty-bellamont-gtx/

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com