facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-09-13
 

Aktywny konkurs z koszulką w tle - do wygrania bielizna termoaktywna TERVEL

„Aktywny konkurs z koszulką w tle” polega na przesłaniu zdjęć przedstawiających różnorodne aktywności, podczas uprawiania których może przydać się koszulka termoaktywna.
Zapraszamy na fotograficzny konkurs dla aktywnych! Do wygrania koszulki marki TERVEL!

Bielizna termoaktywna - czy to z włókien sztucznych, czy naturalnych, jak wełna merino - na dobre zmieniła komfort uprawiania różnych dyscyplin sportu. Zastąpiła bawełnę, która za bardzo chłonęła wilgość. W przeciwieństwie do niej koszulki termoaktywne są lekkie, przewiewne, szybko schną i przede wszystkim transportują wilgoć od skóry na zewnątrz. Są także odporne na brzydkie zapachy, co podczas wysiłku fizycznego jest niezwykle ważne.

Czy według Was może się przydać podczas biegania, wspinaczki, jazdy na rolkach, rowerze, nartach, w górach na trekkingu, Nordic Walking, gier zespołowych... - wymieniać dalej? A może na zwykłym spacerze po plaży, podczas wędkowania lub jazdy na motorze? A może jest odpowiednia na bardziej niezwykłe aktywności - dog trekking, wyścigi psich zaprzęgów, czy walki rycerzy?


Jeśli chcecie się przekonać, jak działają koszulki termoaktywne marki TERVEL, prześlijcie zdjęcie o tematyce zgodnej z ideą konkursu na adres konkurs@ceneria.pl.


Na zdjęcia organizatorzy czekają od 10 do 23 września 2012 r. W drugim etapie konkursu (od 24 do 30 września) każdy będzie miał szansę zagłosować na najlepsze prace. Przewidziane są 2 nagrody: dla zdjęcia wyłonionego głosami jury oraz nagroda publiczności.

Więcej informacji nt zasad konkursu:

http://www.ceneria.pl/Aktywny_konkurs_z_koszulka_w_tle_do_wygrania_bielizna_termoaktywna,6306,950,0,1,I,informacje.html
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com