facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-13
 

Aktywny Bakcyl u himalaistów

O swoich przygodach związanych z początkami pasji opowiadają: Krzysztof Wielicki, Dariusz Załuski, Rafał Król i wielu, wielu innych, także mniej znanych ludzi.

Akcja www.AktywnyBakcyl.pl po fazie nieco przyczajonej, przeszła wreszcie w fazę jawną, jak informuje na nowej wersji swojej strony.

Jak się z niej dowiadujemy: Ma ona na celu wzbudzenie w ludziach chęci do życia z pasją, jeśli jeszcze tego nie robią. Natomiast u żyjących pasją – chęci „zarażania” innych, by coraz więcej osób uprawiało różnego rodzaju aktywności (szczególnie fizyczne), które z czasem przerodzą się w gorącą pasję.

Ujawnił się także pomysłodawca akcji. Jest nim Krzysztof Skrocki. Jak można się dowiedzieć ze strony akcyjnej: Od dawien dawna przewodnik beskidzki, przez kilka lat Szef Komisji Szkoleń w Studenckim Klubie Górskim. (...) Chcąc móc rozwijać swoje pasje, połączył z nimi aktywność zawodową. Już w 1991 wraz z kolegami ze Studenckiego Klubu Górskiego założył firmę Paker. Misją firmy, a także życiową misją Krzysztofa jest pomoc w realizacji życiowych pasji osobom lubiącym spędzać życie aktywnie.

Na kanale akcji w serwisie YouTube (http://bit.ly/1buljzC) już teraz można obejrzeć dłuższe wywiady z osobami, które wystąpiły w pierwszej części akcji. O swoich przygodach związanych z początkami pasji opowiadają: Krzysztof Wielicki, Dariusz Załuski, Rafał Król i wielu, wielu innych, także mniej znanych ludzi.

 

 

 

 

Organizatorzy zachęcają do subskrypcji specjalnego newslettera, który przygotowali dla Zabakcylowanych. Będą oni otrzymywać ciekawe materiały i mieć możliwość uczestnictwa w czatach i webinarach z pasjonatami i ekspertami w różnych dziedzinach aktywności.

www.AktywnyBakcyl.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-04
GÓRY
 

Safiental na weekend

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-08
GÓRY
 

Narciarstwo wysokogórskie – rady na dobry początek

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-18
GÓRY
 

Zillertal – nie tylko biel

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-05
GÓRY
 

Via Alpina – 2650 kilometrów samotnie przez Alpy

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-03
GÓRY
 

Opolski Festiwal Gór zaprasza!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com