facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-04-16
 

Akademickie Mistrzostwa Polski we Wspinaczce - zmiana daty!!!

Uwaga! Zmiana harmonogramu zawodów: zaczynają się w niedzielę 18 kwietnia. Od godz. 16.00 rozpocznie się weryfikacja zawodników, odprawa techniczna godz. 19.00. W poniedziałek konkurencja na trudność, we wtorek na czas.
18 kwietnia rozpoczną się, organizowane po raz trzeci przez katowicki AZS, Akademickie Mistrzostwa Polski we Wspinaczce (Uwaga! Ze względu na żałobę narodową nastąpiła zmiana w harmonogramie zawodów).

Czołowi zawodnicy z całego kraju tradycyjnie powalczą o tytuły w Centrum Wspinaczkowym "Tranformator" w Katowicach-Ligocie. Wspinaczkę na najwyższym poziomie zaczynamy od występu Panów w konkurencji na trudność. Ściankowe potyczki będą niezwykle zacięte, jest o co walczyć! Oprócz medali i przychylności Rektora, najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe od tegorocznych sponsorów, czyli firm: 8a, Mammut, Lhotse i On The Road. Dodatkowo 8a, jako główny sponsor imprezy proponuje każdemu zawodnikowi 20% rabat na zakupy w sklepie firmowym. Nad rozgłosem medialnym Mistrzostw czuwać będą: Góry, Ceneria, redpoint oraz Dziennik Zachodni.


Szczegółowe informacje oraz harmonogram zawodów dostępne na stronie www.azs.us.edu.pl/wspinaczka.

Emocje i świetna zabawa, jak co roku, gwarantowane!
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com