facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-08-24
 

Akademia Górska z PZU: eksperci dla doświadczonych i zaawansowanych turystów

13. Spotkaniom z Filmem Górskim towarzyszyć będzie kolejna edycja Akademii Górskiej z PZU - praktyczne warsztaty pod okiem górskich ekspertów.


Celem Akademii Górskiej jest podnoszenie umiejętności doświadczonych turystów poprzez praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów oraz promocja bezpieczeństwa i świadomej turystyki w górach.

Wszystko pod okiem przewodników IVBV, instruktorów PZA i ratowników TOPR.

Akademia Górska odbędzie się 2-3 września 2017 roku w Zakopanem i w Tatrach. Skierowana jest do turystów, biegaczy i wspinaczy.

Sprawdzona, praktyczna formuła

Poprzednie edycje Akademii cieszyły się dużym zainteresowaniem miłośników gór, interesujących się turystyką, wspinaczką i nawigacją, podczas tej edycji będzie można poznać  m.in:

 podstawy asekuracji i wycofywania się ze ścian bez stałych stanowisk, nawigacji, wspinania,
nauczyć się ABC poruszania po via ferratach,
poruszania się w terenie eksponowanym,
podstaw pierwszej pomocy. 

Warsztaty teoretyczne

W programie także warsztaty teoretyczne, w tym „Leave no trace”, warsztaty przyrodnicze dla dzieci z TPN i bieganie w terenie górskim. 

Dodatkową atrakcją jest warsztat biegowy prowadzony przez Natalię Tomasiak z Salomon Suunto team z możliwością testowania zegarków Suunto i sprzętu biegowego Salomon.

Dla zainteresowanych regeneracją i rehabilitacją mięśni całego ciała przygotowaliśmy szkolenie poświęcone tematyce rolowania również prowadzone przez Natalię.

Organizator: Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim, Partnerzy: PZU, Tatrzański Park Narodowy, Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich, Polski Związek Alpinizmu i Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Edycja letnia jest organizowana w ramach 13. Spotkań z Filmem Górskim

 

Więcej informacji na www.akademia-gorska.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com